merhabaa.

Hoşgeldiniz - merhabaa. Sponsorlu Bağlantılar merhaba adım Atakan.forumu googleda gezinirken buldum. yaşım 14 küçüğüm biliyorum büyüdüğümde Grafiker olmak istiyorum. video ve pc oyunları üzerine. Edirne'de oturuyorum. Metal-Rock müzik türlerini seviyorum. birde sizlere ufak ...

merhabaa.
HighCaliber isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HighCaliber

Öğrenci (Diğer) / Edirne

merhabaa.

Alt 30-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba adım Atakan.forumu googleda gezinirken buldum. yaşım 14 küçüğüm biliyorum merhabaa. büyüdüğümde Grafiker olmak istiyorum. video ve pc oyunları üzerine. Edirne'de oturuyorum. Metal-Rock müzik türlerini seviyorum. birde sizlere ufak bir sorum olacak. benim çizimim çok iyi değil el çizimim. onu nasıl geliştirebilirim ? neler yapmam-kaç saat çalışmam vede neler çizmem gerekiyor? birde Grafiker olmak için neler lazım. Matematik eğitimidir çok iyi ingilizce bilmektir vs iyiforumlar herkese merhabaa.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 30-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldin forumumuza aşağıdaki konu sana el çiziminde yardımcı olur tabi bu arada corel ve photoshop derslerinide incelemeni tavisye ederim:

http://www.grafikerler.net/karakalem-f64.html
Bu mesajdan alıntı yap
HighCaliber isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HighCaliber

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 30-03-2011 #3
hoşbulduk. Call Of Duty Modern Warfare kadrosunda olan Sami Onur diye bir abi var. onunla konuştum bende. oyun grafikerliğinde pc çizimi kadar el çizimide önemliymiş. yani el çizimi gereklimi oyun grafiklerini yaparken. daha çok hangisine ağırlık vermeliyim ? birde hangi liseye girersem benim için iyi olur ? 6. sınıf SBS puanım 425 merhabaa. 7. sınıfım.
Bu mesajdan alıntı yap