Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Ben yeniyim. Buraya Resimle uğraşmayı Çok Severim. Grafikerler deyince buraya geldim. Acaba Bana Photoshop cs2 de Bir Resmi HD Yapmayı öğretebilecek Birisi Varmı. İyi Forumlar...

CaptainPriceTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CaptainPriceTR

Öğrenci (Diğer) / Karaman

Alt 20-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Ben yeniyim.

Buraya Resimle uğraşmayı Çok Severim.

Grafikerler deyince buraya geldim.

Acaba Bana Photoshop cs2 de Bir Resmi HD Yapmayı öğretebilecek Birisi Varmı.

İyi Forumlar Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

batlamyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batlamyus

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum resim mi yoksa fotoğraf mı?
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-04-2014 #3
Hd program resim veya fotoğraf olsaydı. Senden önce fotoğrafçılar satın alırdı. Ama eski resim veya fotoğraf canlandırırsın.
Bu mesajdan alıntı yap

CaptainPriceTR

Alt 21-04-2014 #4
dostum resim mi yoksa fotoğraf mı?
Abi Resim.
Bu mesajdan alıntı yap

batlamyus

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 22-04-2014 #5
dostum resimlerin renk kullanımı konusunda pek bilgim yok. fotoğraf deseydin yardımcı olabilirdim. ama şu yolları bir dene derim;

photoshopta image - adjustment - curves seç ve açılan panelde çizgiyi yukarı doğru kaydır (abartmamak kaydıyla.)

image - adjustment - brightness / contrast seç ve gelen ekranda brightness değerini +25 ile +50 arasında arttır. contrast değerini ise +10 ile +20 değerinde arttır.

aslında resmi bir görseydik belki faydamız dokunurdu. umarım bu bilgiler işine yarar.
Bu mesajdan alıntı yap

CaptainPriceTR

Alt 22-04-2014 #6
dostum resimlerin renk kullanımı konusunda pek bilgim yok. fotoğraf deseydin yardımcı olabilirdim. ama şu yolları bir dene derim;

photoshopta image - adjustment - curves seç ve açılan panelde çizgiyi yukarı doğru kaydır (abartmamak kaydıyla.)

image - adjustment - brightness / contrast seç ve gelen ekranda brightness değerini +25 ile +50 arasında arttır. contrast değerini ise +10 ile +20 değerinde arttır.

aslında resmi bir görseydik belki faydamız dokunurdu. umarım bu bilgiler işine yarar.
Teşekkürler abi adamsın resmi göstersem fayda etmez ki Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak?

bir çok resme yapcam Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak?
Bu mesajdan alıntı yap

batlamyus

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 22-04-2014 #7
eyvallah kardeşim Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak?
Bu mesajdan alıntı yap
figen74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

figen74

Hiç Biri / Hatay

Alt 18-06-2014 #8
Merhaba.Umarım doğru yere yazmışımdır.Ve bana da hemen cevap verecek biri çıkar.Photoshop CS2 kullanıyorum.Profesyonel değilim elbette.Kardeşim benden,üye olup satış yaptığı bir web sitesine koymak için logo ve başlık yapmamı istedi.Birşeyler deniyorum.Tasarımlar güzel görünüyor ama,siteye koyduğunda hiç net omuyo çalışmalar Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak?( nasıl bir sayfa açıp üzerinde çalışmalıyım yardım eder misiniz lütfen.Yani hangi ölçülerde bir sayfa açmalıyım?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-06-2014 #9
Merhaba.Umarım doğru yere yazmışımdır.Ve bana da hemen cevap verecek biri çıkar.Photoshop CS2 kullanıyorum.Profesyonel değilim elbette.Kardeşim benden,üye olup satış yaptığı bir web sitesine koymak için logo ve başlık yapmamı istedi.Birşeyler deniyorum.Tasarımlar güzel görünüyor ama,siteye koyduğunda hiç net omuyo çalışmalar Merhabalar Photoshopta Resmi HD Yapmak?( nasıl bir sayfa açıp üzerinde çalışmalıyım yardım eder misiniz lütfen.Yani hangi ölçülerde bir sayfa açmalıyım?
Sorunuzu konu olaraz bu başlık Photoshop Soru ve Sorunlarınız altında açarsanız daha hızlı ve sağlıklı bir çözüme ulaşırsırsınız.

Takdir edersiniz ki buradaki konu sizinkinden farklı.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-06-2014 #10
Kural 1 fotoğraf'da dediğim gibi kontrast vs artırırsın canlılık oluşur.
2. kural Fotoğraf en az 300pixel olması gerekir. Şayet fotoğraf makinan 1080p olur halledersin.
3 . kural önceden yazdığım gibi, program çıksa resimde hd yapıcı program senden önce fotoğrafçılar alır. o doğru kesit.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları