merhabalar üstadlar

Hoşgeldiniz - merhabalar üstadlar ...

merhabalar üstadlar
JackSparrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JackSparrow

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

merhabalar üstadlar

Alt 24-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşlar, forumunuzu yeni buldum, tam bana göre bir site, üye olmadan önce kısa bir inceleme yaptım gerçekten çok üstad arkadaşlar var, sizlerden birşeyler öğrenmek birşeyler kapmak istiyorum inşallah sizin gibi ben de kendimi geliştirebilirim, benim de çeşitli çalışmalarım var, ancak kendimi yeterli görmüyorum, henüz çaylağım, beraber iyi vakit geçirmek dileğiyle, merhabalar üstadlar...=)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 24-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldiniz iyi forumlar..
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-08-2007 #3
merhabalar arkadaşlar, forumunuzu yeni buldum, tam bana göre bir site, üye olmadan önce kısa bir inceleme yaptım gerçekten çok üstad arkadaşlar var, sizlerden birşeyler öğrenmek birşeyler kapmak istiyorum inşallah sizin gibi ben de kendimi geliştirebilirim, benim de çeşitli çalışmalarım var, ancak kendimi yeterli görmüyorum, henüz çaylağım, beraber iyi vakit geçirmek dileğiyle, merhabalar üstadlar...=)
Olurmu öyle şey. Çalışmalarınız varsa eğer bizlerle paylaşın. Hırpalanmaktan korkmayın. Bizlerde zamanında yeni başladığımızda. Olmamış. Böyle rezil işmi olur. Git bir daha yap. Sözleriyle bu günlerimize geldik. Sakın eleştiriden korkmayın. Herşey birbirimizi geliştirmek için yapılan davranışlardır. =)

çalışmalarını dört gözle bekliyoruz. Belkide bizim sitedeki üstadlardan bile iyisin?=)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
nese134 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nese134

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2007 #4
hoşgeldin arkadaşım...bu siteye güven...bende senin gibi daha çaylak sayılırım ama çalışmalarımı paylaştığımda aldığım eleştirilerle hatalarımı görüp bi dahaki sefere daha dikkatli çalışıyorum...çalışmalarını bekliyoruz...
Bu mesajdan alıntı yap

JackSparrow

Alt 24-08-2007 #5
Olurmu öyle şey. Çalışmalarınız varsa eğer bizlerle paylaşın. Hırpalanmaktan korkmayın. Bizlerde zamanında yeni başladığımızda. Olmamış. Böyle rezil işmi olur. Git bir daha yap. Sözleriyle bu günlerimize geldik. Sakın eleştiriden korkmayın. Herşey birbirimizi geliştirmek için yapılan davranışlardır. =)

çalışmalarını dört gözle bekliyoruz. Belkide bizim sitedeki üstadlardan bile iyisin?=)
yok estagfurullah üstadlardan iyi olamam henüz, merak etmeyin çalışmalarımı paylaşacağım yakında, paylaşmazsam ve eleştirilerden birtakım dersler çıkarmazsam, bir anlamı kalmaz zaten bu işlerin, yakında çalışmalarımı paylaşırım henüz siteyi keşif aşamasındayım=)
Bu mesajdan alıntı yap

JackSparrow

Alt 24-08-2007 #6
hoşgeldiniz iyi forumlar..
hoşgeldin arkadaşım...bu siteye güven...bende senin gibi daha çaylak sayılırım ama çalışmalarımı paylaştığımda aldığım eleştirilerle hatalarımı görüp bi dahaki sefere daha dikkatli çalışıyorum...çalışmalarını bekliyoruz...
hoşbulduk arkadaşlar=)
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 24-08-2007 #7
hoşgeldiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

JackSparrow

Alt 24-08-2007 #8