merinos afiş çalışması

Afiş Tasarımı - merinos afiş çalışması Sponsorlu Bağlantılar merinosun tüm türkiye çapında kullanacağı afiş çalışması...

Konu Kapatılmıştır
merinos afiş çalışması
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

merinos afiş çalışması

Alt 24-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merinosun tüm türkiye çapında kullanacağı afiş çalışması
merinos afiş çalışması
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 24-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben gaziantepe yaşıyorum... ve yıllardır merinosu bilirim. ama bu tür bi aişe onay vereceklerini sanmıyorum dostum. sadece bir ip ucu vereyim. karekter seçimi konusunda biraz daha calışmanı tavsiye edirm. çünkü merinos un konseptine pek uyan seçimler değil....

kolay gelsin...
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2007 #3
gözlem yeteneğiniz çok zayıf anlaşılan.

özellikle büyük firmalarda bu kadar yoğun çalışma kullanılmaz. mahallendi 3. bakkakl -market gibi yerlere gidecek türden bir çalşma yapılmış.

yazılarda hem kontur, hem gölge

bütün yazılar birbirine girmiş
renk seçimleri son derece itici

zemin alanlar kullanmaktan kaçınmayın
formatus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

formatus(38)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-11-2007 #4
daha sade olmalıydı bence.firma logoları bu şekilde slogaların ve metinlerin aralarında kabolmamalı.tam bir karmaşa söz konusu.iyi çalışmalar , saygılar...
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 25-11-2007 #5
arkadaşlar bu çalışma onaylandı ve baskıya alındı
bu bi kapmanya afişi ve böyle bi çalışma istendiği için bu tür bi tasarım yapıldı
çok karmaşık diyorsunuz boyutları 100x400 cm ve bu büyüklükte bi pankartta (büyük bi afişte diyebiliriz) herhangi bi karmaşıklık olcağını sanmıyorum
bu çalışmadan 250 adet 100x400 100 adet 50x200 boyutlarında basılıyor ve tüm türkiyeye asılacak
ben merinosun 1 senedir işlerini yapıyorum ve belkide en beğendikleri bu oldu
merinosun kampanya afişlerini inceleseniz hepsinin bu formata uygun olduğunu göreceksiniz
yorumlar için tşk.
ondery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ondery

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2007 #6
bende yaptıgım bı calısmayı paylasmak ıstıyorum ama bır turlu beceremedım gondermeyı merinos afiş çalışması(
yardımcı olursanız sevınırım
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 25-11-2007 #7
arkadaşlar bu çalışma onaylandı ve baskıya alındı
bu bi kapmanya afişi ve böyle bi çalışma istendiği için bu tür bi tasarım yapıldı
çok karmaşık diyorsunuz boyutları 100x400 cm ve bu büyüklükte bi pankartta (büyük bi afişte diyebiliriz) herhangi bi karmaşıklık olcağını sanmıyorum
bu çalışmadan 250 adet 100x400 100 adet 50x200 boyutlarında basılıyor ve tüm türkiyeye asılacak
ben merinosun 1 senedir işlerini yapıyorum ve belkide en beğendikleri bu oldu
merinosun kampanya afişlerini inceleseniz hepsinin bu formata uygun olduğunu göreceksiniz
yorumlar için tşk.
ne zaman asılacak çok merak ettim.

eğer tarihini biliyorsanız söylerseniz bakmak istiyorum ve tabiki nerelere asılacak acaba.
Marcher isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Marcher

Eğitimci / Sivas

Alt 26-11-2007 #8
arkaplan bence uymamış. cünkü arkaplandaki kare markanın logosuyla birleşmiş. bence aynı renkte farklı bir arkaplan kullanılırsa daha hoş olabilir. kolay gelsin
Konu Kapatılmıştır

Tags
merinos, afi, almas