mersin ekobaymar avm insert tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - mersin ekobaymar avm insert tasarımım ...

evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 28-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurgucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurgucu

Grafiker / Mersin

Alt 28-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu tasarım değil yerleştirme olmuş biraz. Hazır klipartlar kullanmışsınız. Ürün resimlerini temizleyip kare kutular içine yerleştirmişsiniz. Fiyat etiketleri eğer clipart değilse şık olmuş. Ayrıca gölgelemelerde biraz dengesiz olmuş. Sanırım gölgelemeyi corelde yapmışsınız. corel photo paint'i hariç tutarsak corelin gölgelendirmesi çok da başarılı değil. gölgelemeyi eğer corel ile yapıyorsanız tavsiyem photoshop kullanmanızdır. geçişler daha yumuşak olacaktır. Yanılıyor da olabilirim gölgelendirmeyi photoshop ta vermişseniz başarılı bir gölgelendirme olmamış.

Tasarım olarak yorumlarsak bunları söyleyebiliriz ancak müşteri gözü ile bakarsak gayet güzel bir çalışma. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 28-09-2010 #3
Bu tasarım değil yerleştirme olmuş biraz. Hazır klipartlar kullanmışsınız. Ürün resimlerini temizleyip kare kutular içine yerleştirmişsiniz. Fiyat etiketleri eğer clipart değilse şık olmuş. Ayrıca gölgelemelerde biraz dengesiz olmuş. Sanırım gölgelemeyi corelde yapmışsınız. corel photo paint'i hariç tutarsak corelin gölgelendirmesi çok da başarılı değil. gölgelemeyi eğer corel ile yapıyorsanız tavsiyem photoshop kullanmanızdır. geçişler daha yumuşak olacaktır. Yanılıyor da olabilirim gölgelendirmeyi photoshop ta vermişseniz başarılı bir gölgelendirme olmamış.

Tasarım olarak yorumlarsak bunları söyleyebiliriz ancak müşteri gözü ile bakarsak gayet güzel bir çalışma. Elinize sağlık.
bukadar gaflet dolu bir yorum görmemiştim açıkcası... clipart kullanmışım öylemi.... yazık.... zaten moda olmuş hazır clipart kullanmışsın deyip olumsuz eleştirmek. clipart nedir sorsam onuda bilemezsiniz... grafikerlernetteki göreviniz nedir eleştri yapmakmı hani öyleyse eleştri yapacak kişinin bu işte anlamasını isterim yaw senin bitane çalışman bile yok seni nasıl ciddiye alalım... bu yorumlar ilk iki cümlen içindi.
gelelim diğerlerine... gölgelendirmeyi eleştirmişsin evet haklısın ama takdir edersinki böyle işler sürekli işler vede hemen yapılıp baskıya verilmesi gerekiyor hergün buna benzer 2-3 iş yaparsan eğer ve her işte 50 ürün olduğunu varsayarsak herbir ürünü photoshopta tek tek işlemen lazım bunada zaman yetmez. kaldıki corelin otomatik olarak verdiği gölge
photoshobunkinden çok daha üstün. burdan bakabilirsin corelin otomatik gölgesine... aslında böyle yoruma açıklama yapmaya bile değmez ama bilgilendirmek amaçlı yazıyorum. insanlar neyin nasıl olduğunu nelere itibar edip etmeyeceklerini görsün diye..
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 28-09-2010 #4
çalışmalarınız çok güzel ben beğenerek takip ediyorum ellerinize sağlık...ayrıca bizimle yaptığınız çalışmaları paylaştığınız için ayrıca teşekkür ediyorum... ben insert çalışmalarına yeni başladım...burada paylaşım yapan arkadaşların sayesinde inceleme fırsatı buluyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
serhas58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhas58

Matbaacı / Sivas

Alt 29-09-2010 #5
tasarım her zamanki gibi çok güzel eline emeğine sağlık tek kusur dil peynirinin fiyatın biraz üstünde kalması e oda nazar boncuğu olsun mersin ekobaymar avm insert tasarımımmersin ekobaymar avm insert tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-09-2010 #6
herşey çok iyi etiketlerde güzel emeğine sağlık
ayrıca belki insert yapmaanlar bilmezler ama bize iş verilir ve hemen baskıya gider düşünmeye bile zamanımız olmaz ....
Bu mesajdan alıntı yap
bw_ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bw_ajans

Grafiker / Antalya

Alt 01-10-2010 #7
keşke o ilk yorum yapan arkadaşa cevapp yazmasaydın, bencee cevaba gerek bile yoktuu ilk fark ettiğim dil peynirinin fiyatıydıı onuda yazmışlar zatenn çalışma başarılı paylaşımm için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
viktorya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

viktorya

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #8
Ben birşey merak ediorum.Ne alırsan 1TL yazısını nasıl yaptığnı kısaca anlatabilirmisin mümkünse? zahmet olmasamersin ekobaymar avm insert tasarımım bu arada çalışma çok güsel olmuş.çok beğendm.tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
aywass isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aywass

Grafiker / Balıkesir

Alt 16-02-2012 #9
ikinizde mersin'desiniz bu tür yorum normaldir.yarın gidip insert için fiyat da verebilir EMEĞİNE SAĞLIK güzel olmuş takipdesin ...
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 16-02-2012 #10
Bence de güzel olmuş. Eğer buna yerleştirme deniyorsa güzel yerleştirmişsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları