Mersin ilinde Grafik tasarımcı

Sonuçlanan İlanlar - Mersin ilinde Grafik tasarımcı Sponsorlu Bağlantılar Ajans tecrübem vardır. Hem PC, hemde MAC ortamında çalışmaktayım. Kullandığım Programlar: Adobe Photoshop Adobe İllustrator Adobe Flash Freehand-Corel Draw (Bu iki programı hemen hiç kullanmıyorum artık nede olsa ...

Sandmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sandmaster

Grafiker / Mersin

Alt 11-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajans tecrübem vardır.
Hem PC, hemde MAC ortamında çalışmaktayım.
Kullandığım Programlar:
Adobe Photoshop
Adobe İllustrator
Adobe Flash
Freehand-Corel Draw (Bu iki programı hemen hiç kullanmıyorum artık nede olsa illustrator varken ihtiyaç duyulmuyor.)
Kurumsal kimlik, katalog afiş, Billboard, Flash tabanlı web sitesi, sanal Kkatalog, interaktif Cd ve tasarımları yapmaktayım. Ayrıca promosyon ürünleri konusunda da tecrübeliyim.
İlgilenen ajansların özelden mesaj atsınlar lütfen(Sadece Mersin ilindekiler).

Not: İstendiği takdirde parça başına çalışma yapabilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

pars333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pars333

Grafiker / Mersin

slm

Alt 19-07-2009 #3
hatice hnm mrb mersinde faaliyet gösteren 2 adet şirketimizde grafiker olarak bizimle çalışacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var. eğer konu ile ilgili görüşmek isterseniz... iyi günler
selinaa_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selinaa_a

Yrd. Grafiker / Mersin

Alt 01-03-2010 #4
merhaba iş ilanınız hala gecerlı ıse bende ılgılenebılırm.
Zehra AKIN
Mersinde yaşıyorum.
Corel draw 12-x3-x4 ve Photoshop Kullanmaktayım.
Grafikerlik üzerine 6 yıllık iş deneyımım war.
Evden yada herhangi bir ajansa baglı kalarak ofısde calısabılecegım iş aramaktayım.
Chaos47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Chaos47

Grafiker / Mersin

Alt 05-03-2010 #5
sandmaster mrb mersinde faaliyet gösteren 2 adet şirketimizde grafiker olarak bizimle çalışacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var. eğer konu ile ilgili görüşmek isterseniz... iyi günler
LED_SHOP isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LED_SHOP

Hiç Biri / Mersin

Alt 16-03-2010 #6
mersin led shop corel draw x4 kullanabilen grafikerler arıyor.msn : *********. tel:********* cep: *********
tarz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarz

Grafiker / Mersin

Alt 17-03-2010 #7
arkadaşım bizde grafiker arıyoruz reklam ve tabela imalatı yapan bir firmayız
lütfen
********* 3210599 nolu telefonlardan bize ulaşa bilirsiniz
selinaa_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selinaa_a

Yrd. Grafiker / Mersin

Alt 28-03-2010 #8
tarz reklam mrb ben cizimlerimi evden yapıyorum..gündüz calısıyorum..ek iş olarak aksamları devam edıyorum sızın ıcınde uygunsa ıletısım kurabılırız..
e_mre_33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

e_mre_33

Grafiker / Mersin

Alt 19-08-2010 #9
mersinde yaşıyorum iyi derecede corel, photoshop, ilistrator kullanıyorum. Hala ihtiyaç duyan iş verenler varsa ulaşırsanız sevinirim. mail adresim *********