Merterdeki Firmamıza Desinatör arıyoruz

İş Veren İlanları - Merterdeki Firmamıza Desinatör arıyoruz ...

begristain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

begristain

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 17-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merter'de bulunan desen tasarım firmamıza desen tasarımında tecürebeli bayan eleman arıyoruz. İlgilenen arkadaşların adresine özgeçmişlerini göndermelerini rica ederiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2010 #3
reklam ajansı ve matbada 3 yıl çalıştım..ofset grafikeriyim. kurumsal kimlik çalışmalrı karton
sticker etiket çalışmalrı işlerin montajı ile ilgili yardım isteyebilirim.. ilgilenirseniz
ulaşınn
kurumsal kimlik çalışması-sticker karton etiket-broşür-el ilanı -afiş-fatura-irsaliye-davetiye
dizgi tasarım vs.pc bilgisayar mc de kullanırım.yenibosna--ist
Bu mesajdan alıntı yap

begristain

Emprime Desinatörü

Alt 16-12-2010 #4
İstanbul - Merterde bulunan Desen Büromuza, Renk Ayrımı yapabilecek,Gelen numuneleri çizebilecek,konusunda deneyimli Emprime Desinatörü arıyoruz. İlgilene arkadaşların adresine özgeçmişlerini göndermeleri ya da 212 637 09 07-08 nolu telefondan randevu almaları rica olunur
Bu mesajdan alıntı yap

begristain

Alt 12-01-2011 #5
İlanımız Güncelldir
Bu mesajdan alıntı yap