Mertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum

Kartvizit Tasarımları - Mertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar acil bir kartvizit lazım ama hangisi olsun diye karar veremedik. Değerli yorumlarınızı benimle paylaşabilirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler...

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar acil bir kartvizit lazım ama hangisi olsun diye karar veremedik.
Değerli yorumlarınızı benimle paylaşabilirmisiniz. Şimdiden TeşekkürlerMertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mubatu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubatu

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu çalışmalardan illa ki biri olacaksa 6 numara olsun ama daha iyisi yapabilirsin
kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #3
bu çalışmalardan illa ki biri olacaksa 6 numara olsun ama daha iyisi yapabilirsin
kolay gelsin...
yarına yetiştirmem lazım bu kartı bu şekilde sunmayacağım tabi üzerinde düzenleme yapacağım sadece karar veremedik hangisi olsun diyeMertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum

Değerli yorumun için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #4
Diğer arkadaşlardan yorum yapabilecek yok galibaMertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
reci-81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reci-81

Öğrenci (Grafik) / Düzce

Alt 16-03-2010 #5
valla harika olmus hepsi emeğine sağlık ..
1 ile 3 arasındayım bende kardesim
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #6
valla harika olmus hepsi emeğine sağlık ..
1 ile 3 arasındayım bende kardesim
Çok teşekkür ederim beğendiğine sevindimMertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
azap0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azap0

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 16-03-2010 #7
ben 7 yi beğendim öbürlerindeki fazla kareler hoşluğu öldürdüğünü düşünüyorum saygılar Mertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-03-2010 #8
Benim tercihim 1 numaralı çalışma olurdu.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2010 #9
Tüm yorumlar için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
Polikliniğin belli bir kurumsalı olduğu için kurumsalı fazla bozamıyoruz. İsim ve iletişim kısımları biraz büyük oldu. Müşterimin özel isteği yaşlı hastalarda rahat bir şekilde okusun diye...
Değerli yorumlarınızı için sağolun bu site ve siz değerli arkadaşlarım sayesinde müşterilerimin de ufku ve bakış açısı genişliyorMertopol Poliklinik Kartvizit yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
sezsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezsiz

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-03-2010 #10
1 numaralı hoş fakat kurumsal müşteri yerine kurumsal müşteri temsilcisi hoş olacak gibi ayrıca ismi biraz daha büyütüp ünvanı küçültmen daha iyi olabilir diye düşünüyorum ama genel olarak güzel eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları