Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ?

Forum Hakkında - Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ? ...

UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 11-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ßugün mesajlarımdan birini düzenlemek istediğimde sağ altta olan "mesajı düzenle" iconunu göremedim, sıkıntı bendemidir yoksa genel bir değişiklik mi ?

Saygılar...

Bu mesajı düzenleyebildiğimi fark ettim, ancak diğer konular için halen devam ediyor düzenleyememe sıkıntısı...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bahsettiğiniz butonun sonsuza kadar aktif olacağını ummadınız herhalde.Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ? Öyle olsa idi olacakları düşünürsek burası oldukça karışırdı herhalde.Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ?

Kısaca; düzeltme butonunun belli bir aktiflik süresi var. (Sanırım 15 dakika.)
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 11-03-2011 #3
Bahsettiğiniz butonun sonsuza kadar aktif olacağını ummadınız herhalde.Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ? Öyle olsa idi olacakları düşünürsek burası oldukça karışırdı herhalde.Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ?

Kısaca; düzeltme butonunun belli bir aktiflik süresi var. (Sanırım 15 dakika.)
Sonsuza kadar aktif olsa idi güzel olurdu aslında Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ?
@Graphicturk nickli arkadaşada ayrıca özel mesaj yolu ile yaptığı bilgilendirmeden dolayı teşekkür ediyorum Mesaj Düzenleme özelliği kaldırıldı mı ?

Bir anda yerinde bulamayınca "Düzelt" butonunu heycan yaptım kusura bakmayın (=
Bu mesajdan alıntı yap