Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul ...

no.comment isimli Üye şimdilik offline konumundadır

no.comment(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mesleğimle uğraşmalıyım...

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Marmara Üniversitesi Matbaa Öğretmenliği Bölümü

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Liseden grafik tasarım çıkışlıyım. Şuan Matbaa Öğretmenliği okuyorum. Büyükçekmecede ikamet ediyorum ama yer olarak kadıköy tarafına bile uygunum,okul sebebiyle. Programlar hakkında bir kursa gitmedim. Kendim öğrendim(photoshop,indesign,freehand) Ama daha çok pratik yapmam gerektiğini düşünüyorum. Okulda fotoğrafçılık eğitimi de alıyorum. basılı reklamcılık ya da web, her yönüyle gelişmek isterim.tek sorunum çalışacağım yerin okulumun saatlerine uyması. 2.öğretim okuyorum ve akşam 5de dersim başlar.maddi açıdan destekten çok mesleğimi geliştirme yanlısıyım.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul - Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul ya da Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul | Mesleğimle uğraşmalıyım... - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2011 #3
MERHABA
YERIMIZ BAKIRKOYDE ********* a CV nızı beklıyorum

no.comment(26)

Alt 18-06-2011 #4
Üzgünüm konuyu 3 ay kadar ertelemek durumunda kalacağım. İstanbul'da olmayacağım çünkü. Teşekkür ederim.

no.comment(26)

Alt 08-06-2012 #5
İlanın geçerliliği bitmiştir.