Meslek liseleri öss tercihleri hakkında ( lyorum lütfen )

Kantin - Meslek liseleri öss tercihleri hakkında ( lyorum lütfen ) Sponsorlu Bağlantılar hepinize selamlar arkadaslar ben bilgisayar bölümü web tasarım alanında okudum 4.sınıf öğrencisiyim bu sene öss ye hazırlanıyorum dersane de tercih olarak sadece bana bilgisayar öğretmenliği önerdiler ben de ...

sunrise_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sunrise_07

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hepinize selamlar arkadaslar ben bilgisayar bölümü web tasarım alanında okudum 4.sınıf öğrencisiyim bu sene öss ye hazırlanıyorum dersane de tercih olarak sadece bana bilgisayar öğretmenliği önerdiler ben de bu mesleği yapmak istemiyorum grafikerlik alanında ilerlemek istiyorum sizin de tahmin edeceğiniz gibi ... ama diğer bölümlere girmenin gercekten zor oldugunu söylediler bu grafikerlik hakkında eğitim durumu yada vs. koşullarda bilgi verirseniz cok sevinirim arkadaslar bir de önerebileceğiniz bölümler varsa onlarıda önerirseniz çok iyi olur şimdiden tesekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilisim_delisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilisim_delisi

Webmaster / Erzurum

Alt 29-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hepinize selamlar arkadaslar ben bilgisayar bölümü web tasarım alanında okudum 4.sınıf öğrencisiyim bu sene öss ye hazırlanıyorum dersane de tercih olarak sadece bana bilgisayar öğretmenliği önerdiler ben de bu mesleği yapmak istemiyorum grafikerlik alanında ilerlemek istiyorum sizin de tahmin edeceğiniz gibi ... ama diğer bölümlere girmenin gercekten zor oldugunu söylediler bu grafikerlik hakkında eğitim durumu yada vs. koşullarda bilgi verirseniz cok sevinirim arkadaslar bir de önerebileceğiniz bölümler varsa onlarıda önerirseniz çok iyi olur şimdiden tesekkürler
Bende Senin Gibiyim Arkadaşım Aramızdaki Fark Sadece Benim 3. Sınıf Olamam...=)
Benim Meslek Lisesi Hocam'ın Önerisi Bilgisayar Öğretmenliğini Seçmek Ve Uni'de Kalmak...
Tabiki Ömrünün Yarısından Fazlasını Öğrenci Olarak Geçirmek Ve Çok Ama Çok Çalışmak Zorunda Kalmak İnsanı Korkutuyoo=(
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
hakkında, liseleri, lyorum, lütfen, meslek, tercihleri, yorum, öss