messenger 2011 ve ie9 karşımızda

Windows - messenger 2011 ve ie9 karşımızda ...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 01-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

windowsun yeni programları msn 2011 ve ie9,0 karşımızda artık:
ie bayağı hızlanmış msn dede bayağı bir değişiklik olmuş bazı sitelerde msn 2011 in 64 bitte çalışmadığı yazıyor ama bende gayet normal çalışıyor:

Internet Explorar 9 Beta indir

Windows Live Messenger indir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 02-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim, bu yazıyı yazarken windowslive ve explorer yeni sürümlerini kuruyorum messenger 2011 ve ie9 karşımızda
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler

Alt 02-10-2010 #3
bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim, bu yazıyı yazarken windowslive ve explorer yeni sürümlerini kuruyorum messenger 2011 ve ie9 karşımızda
akşam biraz msni açtım kurcaladaım en iyi konuşma pencerelerinin sekmelerde açılmış olması bence kim nerede diye aramayacağız artık yani sekmeyi tıkla konuş
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 02-10-2010 #4
paylaşım için teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler

Alt 02-10-2010 #5
paylaşım için teşekkürler.
beğenirsiniz inşallah ben beğendimmessenger 2011 ve ie9 karşımızdaarty: özelikle sekmeleri
Bu mesajdan alıntı yap

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 02-10-2010 #6
abi windows xp'ye uyarlanmamış mı ne messenger 2011 ve ie9 karşımızda windows 7 ve windows vista için olduğu yazıyor burada http://explore.live.com/windows-live...tials?os=winxp
o sayfa da bulunan " Windows XP için Windows Live Temel Parçalar hakkında daha fazla bilgi edinin" yazı içindeki linke giriyorum
burası açılıyor ama burdakini de yüklüyorum 2011 sürümü değil...
:S
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-10-2010 #7
Evet Windows artık XP yi gözden çıkarttı zaten. Bu yazılımlar Vista ve Windows 7 için üretilmişler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-10-2010 #8
onun yanında messenger diye bir sekme olması lazım oradan denedinmi messenger duyumlarıma göre xp de çalışıyormuş ie ye gelince beta olduğu için olabilir asıl sürümün çıkmasını bekle
Bu mesajdan alıntı yap

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 02-10-2010 #9
evet messenger sekmesini de denedim , bunun yanında xp için daha fazla bilgi edinin falan diyor orda da şimdi yükleyin gibi link var onu da denedim olmadı ve temel parçalar sekmesine de göz attım ama göremedim...abi sanırım senin ki vista ya da windows 7 işletim sistemin ondan herhangi bir problemle karşılaşmadın...Bekleyecez eğer ki xp'ye uyarlanmamışsa napalım...ie de " geçerli bir w32 uygulaması değil " diye yazı çıkıo...
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-10-2010 #10
evet messenger sekmesini de denedim , bunun yanında xp için daha fazla bilgi edinin falan diyor orda da şimdi yükleyin gibi link var onu da denedim olmadı ve temel parçalar sekmesine de göz attım ama göremedim...abi sanırım senin ki vista ya da windows 7 işletim sistemin ondan herhangi bir problemle karşılaşmadın...Bekleyecez eğer ki xp'ye uyarlanmamışsa napalım...ie de " geçerli bir w32 uygulaması değil " diye yazı çıkıo...
xp de kullanan arkadaşlar var messengerı onlar normal kullanıyor ondan dedim messengeri falan kapat yüklerken explorer ıda kapa ben 7 kullanıyorum doğru ama xp kullanan arkadaşlarda var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları