Metal grubu logo ve albüm kapak resmi tasarımı

Logo Tasarımları - Metal grubu logo ve albüm kapak resmi tasarımı ...

TcanK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TcanK

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar yakın süreçte grup olusumu içersine giricegiz. Tür melodic death metal olucak yane melodilerimiz kadar tasarımımız da önemli . Grup ismi henüz belli değil fakat örnek olarak bir kaç logo gösterebilirim . Sizden de referans olarak bir kaç örnek istiyecegim.

Albümün teması hakkında düsüncelerim var , kapak resminin nasıl olucagını sizin yorumunuzla karar veririz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cdesign

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 04-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kapak hakkında bir tavsiye. karanlık eski bir oda. yerlerde kırık x ve v kasa gitarlar bateriler. üzerlerinde örümcek ağları. ve bir yerden kapı hafif aralık dışardan yansıyan o güçlü ışık içeriye Grup isminizi yansıtıyor. eski metal müziğe, güçlüce yenilik getiriyor grubunuz. Metal grubu logo ve albüm kapak resmi tasarımı kendi grubum için yapacaktım ama grubu bozmak durumunda kaldım sana da bi tavsiye olsun.. iyi çalışmalar, iyi müzikler Metal grubu logo ve albüm kapak resmi tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
TcanK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TcanK

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-02-2013 #3
kapak hakkında bir tavsiye. karanlık eski bir oda. yerlerde kırık x ve v kasa gitarlar bateriler. üzerlerinde örümcek ağları. ve bir yerden kapı hafif aralık dışardan yansıyan o güçlü ışık içeriye Grup isminizi yansıtıyor. eski metal müziğe, güçlüce yenilik getiriyor grubunuz. Metal grubu logo ve albüm kapak resmi tasarımı kendi grubum için yapacaktım ama grubu bozmak durumunda kaldım sana da bi tavsiye olsun.. iyi çalışmalar, iyi müzikler Metal grubu logo ve albüm kapak resmi tasarımı
tesekkür ederim dostum , müzik hayatına devam etmeni temenni ederim . Bizim tema biras böyle piskolojik olcak yane cıkıs sarkısı mesela bisilerden kaçmaya calısmayı anlatıyor . Aklımda ona göre fikirler var ama dediklerin benim için önemli dostum .
Bu mesajdan alıntı yap