Metal lazer baskı öncesi hazırlıkla ilgili acil ve mümkünse detaylı bilgi istiyorum

Lazer Makineler - Metal lazer baskı öncesi hazırlıkla ilgili acil ve mümkünse detaylı bilgi istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Metal lazer baskı öncesi hazırlıkla ilgili acil ve mümkünse detaylı bilgi istiyorum. Cdr programında plt olarak kaydetme ve ondan öncesi ile ilgili bilgi istiyorum. Teşekkürler.....

Metal lazer baskı öncesi hazırlıkla ilgili acil ve mümkünse detaylı bilgi istiyorum
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Dosya22

Alt 22-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Metal lazer baskı öncesi hazırlıkla ilgili acil ve mümkünse detaylı bilgi istiyorum.
Cdr programında plt olarak kaydetme ve ondan öncesi ile ilgili bilgi istiyorum. Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

günay erduman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

günay erduman

Desinatör / Bursa

Alt 28-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kullanmakta olduğunuz makine türü ve markası nedir.
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 29-08-2010 #3
aşağıdaki örneği hazıradım umarım işine yarar birde biz lazere vereceğimiz işi .wmf formatında kayıt ediyoruz sizin lazer programını bilmiyorum ama wmf kayıttan gayet memnunuz diğer kayıtları lazercimiz istemiyor lazer programıda açmıyor zaten

birde kenar çizgili vermeyeceksin içi dolgulu kenar çizgileri none olacak ben örnekte görmen için öyle yaptım ve çalışma net görünsün diye kalınlaştırdım o yüzden ufak hatalar olmuş logoda bozukluk olmuş onları dikkate alma

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2010 #4
aşağıdaki örneği hazıradım umarım işine yarar birde biz lazere vereceğimiz işi .wmf formatında kayıt ediyoruz sizin lazer programını bilmiyorum ama wmf kayıttan gayet memnunuz diğer kayıtları lazercimiz istemiyor lazer programıda açmıyor zaten

birde kenar çizgili vermeyeceksin içi dolgulu kenar çizgileri none olacak ben örnekte görmen için öyle yaptım ve çalışma net görünsün diye kalınlaştırdım o yüzden ufak hatalar olmuş logoda bozukluk olmuş onları dikkate alma

Teşekkür ederim gayet güzel açıklamışsınız..
Problemi daha sonrasında çözdüm ama yine bilmediğim detaylar vermişsiniz tekrar teşekkür edrim..
Bu mesajdan alıntı yap