Metalin Sol Anahtarı

İllüstrasyon Çalışmaları - Metalin Sol Anahtarı ...

Konu Kapatılmıştır
Metalin Sol Anahtarı
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Metalin Sol Anahtarı

Alt 09-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Metal Treble Clef

Sıkı bir sert müzik tutukunu olduğum için uzun süredir bunu çizmeyi düşünüyordum, nihayet trans halindeyken başarabildim.Omurga ve Kalça kemiklerinden oluşan elektrogitar kavramı.Gitarın ucu kendi gitarımdan referanstır.Bilekteki sol anahtarı her kapıyı açar,müzik ruhun gıdası ya ondan,ne gıda amaMetalin Sol Anahtarı

iyi seyirlerMetalin Sol Anahtarı

Metalin Sol Anahtarı

Uc-Logic Tablet
Photoshop CS3

2010©
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 09-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok enteresan çok kışkırtıcı bir çalışma olsada olağanüstü olmuş başarılı tebrik ederim.
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 09-01-2010 #3
Daha da ilginci, bu konunun tüm içeriği, az önce bir başka konuya yazılmış cevap şeklinde mail'ime geldi.. Metalin Sol Anahtarı

Çirkin ama başarılı bir çalışma.. Güzel şeylere bakmayı tercih ediyorum.. Metalin Sol Anahtarı
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 09-01-2010 #4
Biraz ürkütücü de olsa oldukça hoşuma gitti.Tebrikler.Emeğinize sağlık.
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 09-01-2010 #5
çok güzel çalışma. çalişmayı görmek bile kendimi sağlam bir konserde hissetmemi sağladı Metalin Sol Anahtarı
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 09-01-2010 #6
Daha da ilginci, bu konunun tüm içeriği, az önce bir başka konuya yazılmış cevap şeklinde mail'ime geldi.. Metalin Sol Anahtarı

Çirkin ama başarılı bir çalışma.. Güzel şeylere bakmayı tercih ediyorum.. Metalin Sol Anahtarı
Bence olaya güzellik veya çirkinlik açısından bakmaktan ziyade teknik açıdan bakmakta yarar var.
Evet yorumumda ürkütücü olduğunu bende yazmıştım ama bu beğenmediğim anlamına gelmezMetalin Sol Anahtarı

Bence sınırları zorlamak ve teknik olarak en ince detaylara kadar inmeye çalışmak adına bu tip çalışmaların çoğalması gerekli.

Yabancı sanatçıların buna benzer çalışmalarını gördüğümüzde ;

Ooo harika yapmış.

Vaovv adam sınırları aşmış.

gibi güzellemelere bayılan bir toplumun ferdi olarak bizim insanımızın da bu tip çalışmalarda başarılı olması açıkcası beni gururlandırıyor.
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 09-01-2010 #7

güzellik, eserin yapı taşlarından değildir, bir esere güzel denemez aslında. o sadece bizim algımızın ve ruhumuzun eylemidir. yani biz, bize haz yaşatan, zevk veren esere güzel diyoruz. bu bizim ruhumuzda nasıl bir karşılık bulduğuyla alakalı. Baktığınız eser sizi derinden sarsıyorsa amacına ulaşmış demektir ve içeriğinde çirkin şeylerin (kemiğin, ölüm dokusunun, kasvetin,... ki bunlarda çirkin midir değilmidir, ayrıca tartışmak gerekir) yer alması o eseri çirkin yapmaz.. Ayrıca kalıplaşmış beğenilerin esiri olmadan, kendi bakış açınızı genişletirseniz, içinde yer aldığınız alanı (veya sanatı) genişletebilirsiniz..

Delacroix "Biz romantik olduktann sonra dağlar güzelleşti"... bilmem anlatabildim mi Metalin Sol Anahtarı

bence yine muhteşem.. güzel, çirkin, iyi, kötü sıfatlarının çok üstünde.. tebrikler..
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-01-2010 #8
Bence olaya güzellik veya çirkinlik açısından bakmaktan ziyade teknik açıdan bakmakta yarar var.
...
güzellik, eserin yapı taşlarından değildir, bir esere güzel denemez aslında. o sadece bizim algımızın ve ruhumuzun eylemidir.
....
İki usta da benzer şeyleri yazmışsınız..

Niye?

Haklısınız çünkü.. Tamamiyle katılıyorum sizlere.. Zaten ben de, çalışmayı başarılı bulduğumu belirtmiştim.

...de!..

Metalin Sol Anahtarı Bak(a)mıyorum işte yahu.. Metalin Sol AnahtarıD

Başta "Anatomi dersi" olmak üzere, Rembrandt'ın resimlerinin çoğunu sevmiyorum.. (Rembrandt'ın da çok umurunda Metalin Sol Anahtarı )

Sevmiyorum diye, eserleri kötü diyebilir miyim? Asla!..

Konuyu açan arkadaşımızın başarısına da sadece şapka çıkarabilirim, o kadar..
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-01-2010 #9
Güzellik,çirkinlik,doğru veya yanlış göreceli kavramlardır.Ancak başarı dendiğinde görecelik yerini takdir veya eleştiriye bırakır; çalışmadaki başarıyı takdir ediyorum ama ürpertici geldi bana çalışmanız.Ayrıca avatarınızdaki çalışma görsellik açısından muhteşem bence.Ellerinize sağlık
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2010 #10
Uluslaraarası alanda müzik yapan gerçek anlamda profesyonel bir rock grubu için harika bir albüm, reklam vs. görseli olurdu kesinlikle. Size söylenen her kelime az zaten. Ellerinize sağlık.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır