Metin Nica ''Beren Saat İllüstrasyon''

İllüstrasyon Çalışmaları - Metin Nica ''Beren Saat İllüstrasyon'' ...

metinnica isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinnica(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçen yıl ortalarında başladığım bir çalışma.Saçların yarısına geldiğimde ara vermiştim.Geçen aylarda bitirme kararı verdim.Çalışma yüksekliği 50 cm,300 dpi ve CMYK formatında yapıldı.2 saatte bir çalışmadan görüntü alarak da ayrıca bir video hazırladım.Beğenmeniz dileği ile.(Videoyu HD seyredin)

Biraz yakından kolye
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bigado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigado

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçek sandım bir an son derece mükemmel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
melina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melina

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2013 #3
Süper olmuş ellerine sağlık Metin Nica ''Beren Saat İllüstrasyon''
Bu mesajdan alıntı yap
-eliferdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-eliferdem

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2013 #4
vaavv cok süper mükemmel harika on numara ......
gerçek gibi, daha iyisi olamazdı. tebrık ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2013 #5
Açıkçası bana çok gerçekçi gelmedi yani bu işin tamamen illustrator ile yapıldığı, kolyede bile kir izleri var.Diyorsanki sen yanılıyorsun bu gerçekten illustrator, bende sana derimki buralarda harcanma git pixar,dremaworks gibi şirketlere başvuru yap..
Bu mesajdan alıntı yap
metinnica isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinnica(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2013 #6
Açıkçası bana çok gerçekçi gelmedi yani bu işin tamamen illustrator ile yapıldığı, kolyede bile kir izleri var.Diyorsanki sen yanılıyorsun bu gerçekten illustrator, bende sana derimki buralarda harcanma git pixar,dremaworks gibi şirketlere başvuru yap..

Öncelikle bu konuda araştırmalarınız varmı bilmiyorum,fakat İllüstrasyon çalışmalarının sadece illüstratör programında yapılır diye bir kaide olduğunu sizden duyuyorum.Bunuda bu programda yaptığım kanısına nasıl vardınız bilmiyorum.İkincisi forumlara yıllardır üye olmama ma bir nedendir aradaki mesafeleri kaldırıp senli benli konuşmak.Yaşınız,deneyiminiz,bu konudaki uzmanlık mertebeniz nedir bilmiyorum ama lütfen daha mesafeli ve etik bir yaklaşımla birbirimize cevap verelim.Attığım diğer mesajlarıda inceleyebilirsiniz.Evet kir,eskitme,saç tellerindeki ışık detayı,Göz irisindeki gevşeyen ve kasılan kaslara kadar detayı çalışma alanınızın büyüklüğü ve sabrınızla orantılı olarak yapabiliyorsunuz.3. sü çalışacağım alanada siz karar vermişsiniz animasyon olduğunu mu düşündünüz onu da anlamadım.Bu firmalar sahneleri eskiz illüstrasyonlarlarla tasarlıyor olabilirler belki ama,pek alanıma girmediğini belirtmek isterim.

İlerleyen dönemlerde video kayıt programları ile çizimi hızlandırılmış bir çalışmada yapacağım.Fakat yüksek çöznürlüklü kayıt yaptığımda 100 lerce GB yer kaplıyor.Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar varsa,bilgisini paylaşırsa sevinirim.Saygılarımla.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-03-2013 #7
Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Tebrik ederim oldukça güzel bir çalışma yapmış ve bunu da bizimle paylaşmışsınız.

Çalışmalarınızın devamını da bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2013 #8
İlk resmi açtığımda hani çizim nerede diye sordum kendime. O derece gerçekçi bir çalışma olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim. ALLAH yolunuzu açık etsin. Cidden bu konuda yeteneklisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-03-2013 #9
Çok başarılı, tebrik ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 04-03-2013 #10
Başarılı kelimesinin üstünü çizip. Üzerine daha etkileyici bir kelime bulunamayacak kadar harika. Ellerinize sağlık mühteşem.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

« güvercin | Baykuş »