Metin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Metin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul ...

didemozcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didemozcan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Metin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop-Freehand-Adobe Illustrator-Quark Express iyi derecede kullanıyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Turkcell A.Ş. Marketing Departmanı Basınla ilişkiler stajer
Hyundai A.Ş. Kurumsal İletişim departmanı stajer
Ajansmile; 4 yıl kendi kurmuş olduğum reklam ajansında art direktörlük ve metin yazarlığı yaptım.
Brf Medya/Creative; 1 yıl çalışmış olduğum firmada metin yazarlığı yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ürettiğiniz herşeyi tüketiciye sunarken doğru sözcükleri ve kusursuz anadilini kullanmanın önemini hepimiz çok iyi biliriz.

Reklamı reklam yapan her ne kadar görsel öğeler gibi görünse de asıl metinler ile reklamı hafızalara kazırız.
Unutmayın ki reklamda geçen şarkılar bile metinlerden oluşur. Şuanda hafızalarınızda kazınan reklamları düşündüğünüzde hepsinin ne denli çarpıcı kelimeler kullandığını bir anımsayın.

Gerek web sitesi gerek ufak bir el broşürü bile kusursuz ve çarpıcı olmalıdır. Unutmayın reklam tüketiciye ulaştığı anda hatasız olmalıdır.

Bu anlamda doğru hızlı ve kusursuz kullandığım türkçemiz ile firmanıza en iyi metinleri yazmaktan keyif alacağım...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Metin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulMetin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulMetin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulMetin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serda ocak ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serda ocak ak

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-02-2011 #3
Didem Hn. merhaba, örnek çalışmalarınız ve ücret talebiniz ile birlikte cv'nizi ********* adresine gönderirmisiniz.
didemozcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didemozcan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-03-2011 #4
Sayın Yetkili;

Yapmış olduğum çalışmalardan 1 örnek ve ücret talebimi belirtmiş olduğunuz mail adresine gönderiyorum .

Saygılar
AKEAD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AKEAD

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-05-2012 #5
Merhabalar Didem Hanim,

job.akead.com adresinden basvurunuzu yapabilirsiniz.
Ücret talebinizi ve cv nizi yollarsaniz degerlendirmeye alacagim.
Tesekkürler
muzurvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzurvan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-05-2012 #6
didem hanım merhaba,
detaylı cv'niz, portfolio'nuz ve ücret beklentinizi ********* adresine mail atabilirmisiniz.
teşekkürler
Navruz AYDIN
neokur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neokur

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2012 #7
Merhaba Didem Hanim,

Cv ve Calismalarinizi + Ucret talebinizi ********* adresine yollarmısınız?
Tesekkur Ederim
Nurhan