metin yazma yardım

Corel Draw - metin yazma yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Corel 11 de 3-4 paragraftan oluşan bir metin yazdım bunu bir dikdörtgenin içine sağdan ve soldan eşit aralıklar bırakarak yerleştirmek istiyorum ama kelimelerin bitiş hizalarıda aynı olsun ...

metin yazma yardım
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

metin yazma yardım

Alt 28-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Corel 11 de 3-4 paragraftan oluşan bir metin yazdım bunu bir dikdörtgenin içine sağdan ve soldan eşit aralıklar bırakarak yerleştirmek istiyorum ama kelimelerin bitiş hizalarıda aynı olsun yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 29-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
text özelliklerinden ful justify veya force justify seç. Sağa-sola bloklama yerinde hemen altında. eğer full seçersenen altta kalan keliem yada satırlar uygun konumda durum force ise en altta kalan kelimede yayılır.

eğer paragraf text i kareye oprtaladıysan ( her ikisini seç ve c tuşuna bas) full ile işini görürüsün.
Bu mesajdan alıntı yap