Metra Dosya Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Metra Dosya Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Bu benim ilk paylaşımım. Meslekte biraz yeniyim, basit bir çalışma oldu ama beğenildi. Bu arada ortadaki boş zımbırtıyı sorarsanız oraya yedek parça, servis, ikinci el falan yazılacak. :smile: ...

Metra Dosya Çalışması
ugur_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur_34(30)

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu benim ilk paylaşımım. Meslekte biraz yeniyim, basit bir çalışma oldu ama beğenildi. Bu arada ortadaki boş zımbırtıyı sorarsanız oraya yedek parça, servis, ikinci el falan yazılacak. :smile:

Metra Dosya Çalışması
Metra Dosya Çalışması

yokmu bi yorum yaww... Metra Dosya Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sabırsızlanarak flood yapıyor ve forum kurallarını ihlal ediyorsunuz. Ayrıca virgüllerle devam edicek bir benzeri olan kelimelerin sonuna "falan" kelimesi gelmez ...vb. gelir. Zımbırtıyıda algılayamadım :?

Çalışmanıza gelince firma logosu çok küçük kalmış ve önemsiz bir ayrıntıymış gibi kullanılmış. Sanırım hazıur bir tribal kullandınız. Ne diyeyim...?
Bu mesajdan alıntı yap
ugur_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur_34(30)

Grafiker / Gaziantep

Alt 15-12-2008 #3
Sabırsızlanarak flood yapıyor ve forum kurallarını ihlal ediyorsunuz. Ayrıca virgüllerle devam edicek bir benzeri olan kelimelerin sonuna "falan" kelimesi gelmez ...vb. gelir. Zımbırtıyıda algılayamadım :?

Çalışmanıza gelince firma logosu çok küçük kalmış ve önemsiz bir ayrıntıymış gibi kullanılmış. Sanırım hazıur bir tribal kullandınız. Ne diyeyim...?
flood aklımın ucundan bile geçmedi arkadaşım. özür diliyorum. ayrıca edebiyat dersi vermenede gerek yok. yorumunu yap yeter.

bu arada tamamen hazır değil kısmen trıbal war.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2008 #4
Nasıl bir tavır içerisindesiniz anlayamadım. Ben edebiyat dersi vermiyor kelimelerinizdeki yazılım hatalarınızı uyarıyorum. Bir tasarımcı başta türkçesine sahip çıkmalı!
Bu mesajdan alıntı yap
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 16-12-2008 #5
çok sade olmuş sevdilerse sorun yok, firma ismi biraz büyüyebilir kolaygelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, dosya, metra