Metro Turizm afiş çalışması

Afiş Tasarımı - Metro Turizm afiş çalışması Sponsorlu Bağlantılar Değerli üstadlarım biraz önce yaptığım bir çalışma. Alt tarafı Pamukkale Turizm'in afişinden esinlendim. Ticari olarak kullanmayıp sadece arşivimde dursun diye yaptığım için kullanmakta hiç bir sakınca görmedim. Yorumlar ...

alimyesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyesil

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli üstadlarım biraz önce yaptığım bir çalışma. Alt tarafı Pamukkale Turizm'in afişinden esinlendim. Ticari olarak kullanmayıp sadece arşivimde dursun diye yaptığım için kullanmakta hiç bir sakınca görmedim. Yorumlar sizin,

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 05-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üstten alta düşüncelerimi söleyeyim;
İzmir yazısındaki gölge ve renk geçişi biraz boğmuş gibi,onları kaldırıp biraz daha büyültebilirsin,
Yolundayız yazı tipi ile İzmir yazabilirdin ve logonun renklerini kullanabilirdin,
Sağ üstteki logo bulutlar arkasında kalması pek iyi olmamış,
Arkaplanın komple bulut olması herşeyi uçuyor gibi göstermiş,
Otobüse ve class görseline efekt mi verdin yoksa orjinali mi öyleydi ? Daha canlı olabilirdi, efekt verdiysen bence kaldır,
iyi çalışmalar Metro Turizm afiş çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
alimyesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyesil

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-06-2011 #3
Yukardaki bulutların arkasındaki logoyu Güneş olarak yansıtmaya çalıştım, İzmir yazısındaki yansımayıda vermeye çalıştım ama yapamadığım için yansıtamadım düşüncelerimi Metro Turizm afiş çalışması
Görüşünüz için teşekkür ederim. Evet otobüse ve class logosuna efekt uyguladım orjinal resim fazla sırıtıyordu diğer parçalar çizimsel olduğu için. Bende yeni farkettim, sizinde dediğiniz gibi otobüs firmasından çok uçak firmasına hitap eden bir çalışma olmuş Metro Turizm afiş çalışması
Bu mesajdan alıntı yap