Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?

İlginç Videolar - Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kaplan

Siz olsanız ne yapardınız?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yuhhhhhhh derdim
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2009 #3
Çok iyi ya benim yapacaklarımı onlar yapmış zaten Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?)
Ama o alışveriş merkezine girmesi mükemmel olmuş adam kaçarken jelibonu düsürdü Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? ben düşürmezdim Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? biriside aşağıya eğildi namaz kılıyo galiba dicektim Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?DMetrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? ama telefon ediyormuş Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?)
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-03-2010 #4
Yuhhhhhhh derdim
Canım benim süper yorum yaaa :lol: :lol: Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?

Çok iyi ya benim yapacaklarımı onlar yapmış zaten Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?)
Ama o alışveriş merkezine girmesi mükemmel olmuş adam kaçarken jelibonu düsürdü Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? ben düşürmezdim Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? biriside aşağıya eğildi namaz kılıyo galiba dicektim Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?DMetrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? ama telefon ediyormuş Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?)
Yaa cengo varyaaa harbiden komiksin Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? :lol:
Umarım bu askerde sana yarar Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?

Teşekkürler yorumlarınız için...
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-03-2010 #5
Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız? Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?

Paylaşıma teşekkürler. Süperler.Metrodan kaplan inse yada alışverişe gelse ne yaparsınız?
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2010 #6
çomar gel yavrum der bağrıma basardım.
ahaha video iyiymiş buarada (:
Bu mesajdan alıntı yap