Metropol'de ikamet eden, adobe serisi iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz - İzmir

İş Veren İlanları - Metropol'de ikamet eden, adobe serisi iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Metropol'de ikamet eden, adobe serisi iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe serisi (İllüstrator, photoshop) iyi seviyede kullanabilen Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) ...

Metropol'de ikamet eden, adobe serisi iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz - İzmir
gendesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gendesign

Sanat Yn. / İzmir

Alt 24-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Metropol'de ikamet eden, adobe serisi iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz

Program/Seviye: Adobe serisi (İllüstrator, photoshop) iyi seviyede kullanabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Acil, İzmir Metropol'de ikamet eden, adobe serisi (İllüstrator, photoshop) iyi seviyede kullanabilen grafikere ihtiyacımız vardır. İlgilenenler cep telefonuyla iletişim kurabilirler.

E-posta:

Telefon: 0505 215 36 07
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Metropol'de ikamet eden, adobe serisi  iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz - İzmirMetropol'de ikamet eden, adobe serisi  iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz - İzmirMetropol'de ikamet eden, adobe serisi  iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz - İzmirMetropol'de ikamet eden, adobe serisi  iyi seviyede kullanabilen grafiker arıyoruz - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ipinucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ipinucu

Grafiker / İzmir

Alt 27-01-2014 #3
Verilen telefondan size hemen ulaşıyorum.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
kyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kyl

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2014 #4
Verilen telefondan size hemen ulaşıyorum.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 28-01-2014 #5
Merhaba...
Merhaba..
konu sahibinin mesajı şudur ''İlgilenenler cep telefonuyla iletişim kurabilirler''
Bu mesajdan alıntı yap