Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Freehand - Çok İyi Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: ...

mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Freehand - Çok İyi

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Daha önceden A4 tek kırım Freehand programında ingilizce olarak çalışılmış tasarımımız hazır. Broşürlerin ingilizce haricinde Arapça ve Yunanca hale getirilmesi gerekiyor. Çevirili yazıları, resimleri tasarımı herşeyi zaten hazır. Yapılması gereken sadece metin kısımlarını değiştirmek.

Mevcut broşür 2 ayrı tasarım yani birbirinden farklı broşürlerdir. Bu 2 farklı broşürü bir adet yunanca bir adet arapça hazırlanmış halini (toplamda 4 broşür) yapabilecek kişilerin talep ettikleri ücret ile birlikte ulaşmasını rica ediyorum.

Dip Not: ACİLDİR

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli - Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ya da Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli | Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

rohandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rohandra

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2011 #3
tarafınıza mail atıldı
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2011 #4
çeviriyi sizin yapıp metni vermeniz doğru olmaz mı ?
rohandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rohandra

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #5
çeviriler hazır diyo zaten benmi yanlış anlıyorum acaba...Mevcut Broşürü Yunanca ve Arapçaya Çevirecek Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli
sertand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertand

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #6
www.sertandirek.com

İyi Çalışmalar
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #7
ilgilenen herkese teşekkür ederim.
ben gerekli bilgileri ve ilettiğiniz fiyatları sundum.
gelişme olduğunda maillerinize cevap atacağım.