Mevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Mevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz - Türkiye Geneli ...

Mevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz - Türkiye Geneli
serkanulusoyluu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanulusoyluu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilanı kapatabilirsiniz
Mevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Güncel web programları

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Mevcut web sitelerimizin üzerinde bazı düzenlemeler yaptırmak istiyorum. Konuyla ilgilinen arkadaşların ********* adresine başvurmasını rica ediyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Mevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz - Türkiye GeneliMevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz - Türkiye GeneliMevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz - Türkiye GeneliMevcut sitelerimizin üzerinde düzenleme yapabilecek elemanlar arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serkanulusoyluu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanulusoyluu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-10-2016 #3
ilanı kapatabilirsiniz