mevcut videoya loop vermek

Sonuçlanan İlanlar - mevcut videoya loop vermek Sponsorlu Bağlantılar mevcut bir wmv dosyasını afftereffect de herhangi bir bilgisayarda sürekli oynamasını sağlamak nasıl olur acaba ?? yani mevcut bir videoyu mesela akşama kadar oynamasını yani dönmesini sağlamak afftereffect ...

HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 04-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mevcut bir wmv dosyasını afftereffect de herhangi bir bilgisayarda sürekli oynamasını sağlamak nasıl olur acaba ??
yani mevcut bir videoyu mesela akşama kadar oynamasını yani dönmesini sağlamak afftereffect de mümkünmü acaba ve dosya boyutu da çok önemli
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

See4D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

See4D

Grafiker / İzmir

Alt 18-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
niçin AE'de dönsün istiyorsun? herhangi bir media player'da Repeat Playlist veya A-B Repeat yaparak sonsuza kadar döndürebilirsin. illa AE'de dönsün istiyorsan RAM preview panelinde loop seçeneği var.
alican81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alican81

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-06-2012 #3
niçin AE'de dönsün istiyorsun? herhangi bir media player'da Repeat Playlist veya A-B Repeat yaparak sonsuza kadar döndürebilirsin. illa AE'de dönsün istiyorsan RAM preview panelinde loop seçeneği var.
mevcut videoya loop vermek) kardeş süpersin amma güldüm :rofl:
HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 25-06-2012 #4
=)) video afftereffectde hazırlanıcak da o yüzden