Mevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Mevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız. - Türkiye Geneli ...

Aasenol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aasenol

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Hem web sitemizde hem de uygulamada kullanılmak üzere yeni bir logo tasarlattırmak istiyoruz. İlgilenen arkadaşların mailden bizimle temasa geçmelerini rica ederiz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Mevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız. - Türkiye GeneliMevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız. - Türkiye GeneliMevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız. - Türkiye GeneliMevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
berkowski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkowski

Grafiker / Bursa

Alt 27-06-2016 #3
Merhaba,

Mail adresinizde bir problem var sanırım, mail gönderilmiyor. Dilerseniz bu konuda size profesyonel olarak destek verebilirim.

Berkay Şahin
M:
T: 0534 917 6163
Bu mesajdan alıntı yap
Ali design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali design

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2016 #4
Mail attım geri dönüşünüzü bekliyorum. Mailim size ulaşmadıysa bana ulaşırsanız. Sizinle çalışmak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
sibelle7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibelle7

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2016 #5
Merhaba,
İsmim Sibel Yıldırım.
Size mail attım fakat geri bildirim alamadım.
Dilerseniz, adresime mail atarsanız, size güncel portfolyomu iletebilir, ve çalışmalarınızı hızlısından halledebilirim.
Teşekkürler,
Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
kerem666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerem666

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2016 #6
Merhaba ben Kerem, 17 senelik grafikerim. Matbaa ajans ve reklam sektoründe edindiğim tecrübelerimi yaptığım tasarımlara aktarmaktayım. İşlerinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılması için gerekli özeni göstermekteyim. Kurumsal kimlik - afiş - insert - broşür - katalog - logo tasarımlarınız en hızlı ve profesyonel şekilde yapılır. Sizinle freelance çalışabilirim. Cvm ve portfolyomu inceleyebilirsiniz https://www.behance.net/kerem666a25e

İyi Çalışmalar
Kerem Şenyüz
Bu mesajdan alıntı yap