Mevsimler Flash Animasyon Dönem Bitirme Ödevi Yardım

Flash - Mevsimler Flash Animasyon Dönem Bitirme Ödevi Yardım Sponsorlu Bağlantılar Mrb.Arkadaşlar bu dönem bitirme ödevi olarak 4 mevsim flash animasyonu yapmam gerekiyor ancak hiçbirşey anlatılmadıgı için çok az bi bilgim var 1 haftadır ugraşıyorum bi arpa boyu yol ...

memo_40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memo_40

Webmaster / Adıyaman

Dosya23

Alt 26-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb.Arkadaşlar bu dönem bitirme ödevi olarak 4 mevsim flash animasyonu yapmam gerekiyor ancak hiçbirşey anlatılmadıgı için çok az bi bilgim var 1 haftadır ugraşıyorum bi arpa boyu yol ilerleyemedim yardımcı olabilecek arkadaş varsa yapımda basit çok profesyonelce olmuyacak şekilde 4 mevsim olayları kışa tıklandıgında karlı hava kar yagıcak son baharda yapraklar uçusuçak yazın güneş doğucak baharda çicekler ahaçlar açıcak gibi şeyler düşünüyorum yardımcı olabilecek arkadaş varsa swf.ve fla sıyla elinde hazır olan veya bu çocuk oyuncagı 5 dk yaparım diyen bi arkadaş varsa Mevsimler Flash Animasyon Dönem Bitirme Ödevi Yardım paylaşırsa çok makbule geçer şimdien yarımcı olan olmayan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim iyi günler Mevsimler Flash Animasyon Dönem Bitirme Ödevi Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ebolukcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebolukcu

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
walla eğer ben grafik animasyon kısımlarını hallederim diyosan(ki dediğin gibi kolay olmayabilir), yani bir ağacın yapraklarını zamanlayıcıda(timeline) yeşertmek öyle kolay değildir. Ama ben sayfaları ayarlarım diyosan düğmelerde bağlantılarda birşey yok. Sen o sayfaları ayrı ayrı katmanlara ekleyerek yap yükle bu siteye ben bağlantılarını ayarlarım.
Bu mesajdan alıntı yap
ebolukcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebolukcu

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2013 #3
activeden sitesinde süper bi 3d kar animasyonu vardı. Acayip para kazanmıştı. Ama çok etkilendiğim bi swf. 5 dolara mı ne satılıyodu onu kış için kullanabilirsin mesela. Adam sadece o ürünle 5-6 bin dolar kazanmıştı sanırım
Bu mesajdan alıntı yap