MHP kurumsal kimlik dosyalarını arıyorum

Vektörel - MHP kurumsal kimlik dosyalarını arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar MHP'nin kurumsal kimlik dosyaları lağzım. MHP'nin sitesinde yok, daha doğrusu https://www.mhptekcati.com/ adresi üzerinden yayınlanmış, buraya giriş için de partide yönetici olmak gerekiyor, internette de araştırdım bulamadım. Bulunduğum ...

demente isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demente

Hiç Biri / Iğdır

Alt 01-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar MHP'nin kurumsal kimlik dosyaları lağzım.
MHP'nin sitesinde yok, daha doğrusu https://www.mhptekcati.com/ adresi üzerinden yayınlanmış, buraya giriş için de partide yönetici olmak gerekiyor, internette de araştırdım bulamadım.
Bulunduğum ilçedeki MHP bürosuna soruyorum sizde bununla ilgili bi CD yada mhptekcati.com sitesi için bi kullanıcı adı falan var mı diye, onların da dünyadan haberi yok, ne gerek var, sen kırmızı üstüne ayarla bir şeyler diyorlar.
Bi kaç gün süre istedim tasarım için ama kurumsal kimlik dosyalarına ulaşabilirsem daha iyi olur.
Elinde MHP'nin 2014 seçimleri için hazırladığı kurumsal kimlik dosyaları olan varsa ve buradan paylaşırsa şu seçim arifesinde çok işimize yarar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozel_c isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozel_c(37)

Grafiker / Zonguldak

Malesef

Alt 11-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Malesef bende ulaşamadım. Sistematik çalışma olmayınca kurumsal kimlikte oluşturulmuyor. Ne yaptıysam bulamadım bende.
beyaz zemine kırmızı bant çek logo resim işi bitir diyorlar. Bu kafa tanıdık bir kafa...
Bu mesajdan alıntı yap
efrasyap77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efrasyap77

Hiç Biri / Bitlis

mhp tek çatı

Alt 11-02-2014 #3
arkadaşlar ne istiyorsunuz mhp kurumsal kimliği ile alakalı. MHP yöneticisiyim yardımcı olayım. *** dan bana ulaşabilirsiniz. lütfen önce sms atınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-02-2014 #4
arkadaşlar ne istiyorsunuz mhp kurumsal kimliği ile alakalı. MHP yöneticisiyim yardımcı olayım. *** dan bana ulaşabilirsiniz. lütfen önce sms atınız.
Telefon numaranız kaldırılmıştır.
Elinizde partinin kurumsal kimlik çalışmaları bulunmaktaysa lütfen yapılacak grafik tasarım işleri için paylaşımda bulununuz.

Foruma dosya yüklemek için lütfen Rapidshare Dosya Yüklemek (Foruma dosya yüklemek) bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap