Michael Jackson öldü

Graficafe - Michael Jackson öldü ...

Michael Jackson öldü
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Michael Jackson öldü

Alt 26-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Michael Jackson öldü

Dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson hayatını kaybetti. TMZ internet sitesinin haberine göre; 50 yaşındaki şarkıcı Los Angeles'taki evinde geçirdiği kalp krizi sonucunda kaldırıldığı hastanede öldü.

acısıyla tatlısıyla iyisiyle kötüsüyle doğruyusu söylemek gerekirse iz bırakanlardandı böyle bir haberi duymak gerçekten üzücü Michael Jackson öldü bir efsane daha tarih oldu Michael Jackson öldüMichael Jackson öldüMichael Jackson öldü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EcreWeb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EcreWeb

Webmaster / Bilecik

Alt 26-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aynen öyle...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2009 #3
şaka mı bu? inanamıyorum. böyle birden olan her şeyden nefret ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 26-06-2009 #4
şaka mı bu? inanamıyorum. böyle birden olan her şeyden nefret ediyorum.
malesef sanırım gerçek....

51 yaşındaki efsanevi şarkıcı Michael Jackson'ın hayatını kaybetti

LOS ANGELES (A.A)

Ünlü Amerikalı pop yıldızı Michael Jackson'ın hayatını kaybetti. Ünlü yıldız Jackson yerel saatle 12.00'den az sonra kalp krizi geçirdi. Amerikan medyası bu haberden kısa süre önce, starın acil olarak Los Angeles'da hastaneye kaldırıldığını bildirdi.

Sanatçının babası, oğlunun sağlık durumu ile ilgili bilgi vermemekle beraber, "Las Vegas'tayım. Ama Los Angeles'daki kişiler beni aradılar ve Michael'in hastaneye götürüldüğünü söylediler. Annesi hastaneye gidiyor" dedi.

"ACİL SERVİS EVİNE GİTTİĞİNDE JACKSON ÖLMÜŞTÜ"

Los Angeles Times gazetesi, internet sitesindeki haberinde, belediye ve polis yetkililerine dayanarak, "pop yıldızı Michael Jackson'ın, bugün öğleden sonra derin koma halinde hastaneye varmasının ardından ölü olduğu doktorlar tarafından ilan edilmiştir" ifadesini kullandı.

AP de durumdan haberdar olan bir kişinin kendilerine Jackson'ın öldüğünü söylediğini bildirdi.

İnternet sitesi TMZ:com'daki haberde bugün yerel saatle öğleden sonra kalp krizi geçiren Jackson'ın evine giden acil servis görevlileri eve ulaştığında, ünlü yıldızın nabzının atmadığı ve bütün çabalara rağmen hayata döndürülemediği belirtildi.

"Görevliler eve ulaştığında Jackson'ın öldüğü belirtilirken", hastanede de ünlü yıldızın hayata döndürülmeye çalışıldığı, ancak bütün çabalara rağmen tepki vermediği belirtildi.

AP'nin haberine göre ise Los Angeles Times gazetesi, Jackson'ın hastaneye ulaştırıldığında "nefes almadığını" yazdı
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2009 #5
Ben ne diyeceğimi bilemiyorum... Yok yanlışlık vardır... ben haberlere bakayım televizyonda.

CNN'de altyazı geçiyor, doğruymuş...

Sony Music Entertainment expresses deep sadness and sorrow at the unexpected passing of Michael Jackson and extends wishes of sympathy and condolences to all of Michael's family, friends and fans around the world.

"Sony Müzik Eğlence" firmasının resmi sitedeki taziyesi:

"Michael Jackson'ın beklenmedik kaybıyla derin üzüntü ve yas içindeyiz. Tüm içtenliğimizle Michael'ın ailesine, arkadaşlarına ve dünyanın dört bir yanında bulunan hayranlarına kalpten taziyelerimizi sunuyoruz"

doğruymuş... öyle işte.
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 26-06-2009 #6
İnanmıyorum, söyliycek kelime bulamıyorum.Asparagaz haber olmasını çok isterim. Eğer doğruysa;
Bir efsaneyi kaybettik :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 26-06-2009 #7
Gerçekten üzücü bir haber,bir anda yok olabiliyorsun,hayat yine anlamsızlığını ve gelip geçici yüzünü gösterdi :/
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2009 #8
Kötü, gerçekten kötü... Hiç ummadığın anda birşeyler yok olabiliyor...
Yarın bizim ne yaşayacağımızı bilmediğimiz gibi ...

Kötü bir kayıp olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-06-2009 #9
gerçektende büyük bir efsaneydi.Allah rahmet eylesin...
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 26-06-2009 #10
Tanrı onuda aldı... Ayda yürüyen adam artık tarih.. Akılda sadece o efsane şarkıları ve efsane dansı kaldı.. Çocukluğumun starı hep aklımdasın... Hepimizin başı sağolsun...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları