microbox taşınabilir disk problem

Donanım Rehberi - microbox taşınabilir disk problem Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar, microbox 500 Gb small taşınabilir disk aldım. Mac de problem yok görüyorum ve kayıt yapabiliyorum ama pc'im tanımıyor. bilgisayarımdan sağ tıklayıp yönet dediğimde görüyorum ama üzerinde ...

melsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melsa(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar, microbox 500 Gb small taşınabilir disk aldım. Mac de problem yok görüyorum ve kayıt yapabiliyorum ama pc'im tanımıyor. bilgisayarımdan sağ tıklayıp yönet dediğimde görüyorum ama üzerinde hiç bir işlem yapamıyorum. galiba harf atamam gerekiyormuş ama aktif değil. Lütfen bu konuda bilgisi olan biri varsa yardımını bekliyorum. mac te biçimlendir diyorlar ama macte nasıl biçimlendirebileceğimi bilmiyorum.
mac - os X 10.5.6
Pc - xp kulllanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_WeSSeLaM_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_WeSSeLaM_

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 08-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mac kullanmayı bilmiyorumda pc xp de bilgisayarım-yönet-disk yönetimi sonra sağ taraftaki pencereden diskinin üstüne gel sağ tıkla biçimlendir seçenegi var önce biçimlendir zaten anlattıgına göre bölüm yok görünüyor ordaki seçeneklerden bölüm olustur olması lazım ilerleme yoluyla zaten ileride sana soruyo hangi harfi atacagın biraz ugraşirsan yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap