Microsoft .NET Framework indir.

Yazılım Rehberi - Microsoft .NET Framework indir. ...

Cevapla
Microsoft .NET Framework indir.
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart

Microsoft .NET Framework indir.

Alt 08-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft .NET Framework

Microsoft .NET Framework indir.

.NET Framework Sürüm 2.0 yeniden dağıtılabilir paketi, .NET Framework'ü kullanarak geliştirilen uygulamaları çalıştırmanız için gereksinim duyacağınız her şeyi içerir.

.NET Framework sürüm 2.0, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve performans, ASP.NET mobil denetimleriyle (önceki adıyla Microsoft Mobil Internet Araç Kiti) taşınabilir aygıt geliştirme desteği, Internet Protokolü sürüm 6 desteği ve Açık Veritabanı Bağlanabilirliği (ODBC) ve Oracle veritabanları ile ana dilde iletişim için ADO.NET sınıfları sağlar. Ayrıca, ASP.NET uygulamalarının güvenliğini pekiştirmek ve ayrı tutmak için kod erişim güvenliğinin kullanılmasını da sağlar.
  • Aynı makineye .NET Framework'ün iki farklı dil sürümünü yükleyemezsiniz. .NET Framework'ün ikinci bir dil sürümünü yükleme girişimi, aşağıdaki hatanın ekranda gözükmesine neden olacaktır: "Kurulum, ürünün başka bir sürümü zaten yüklü olduğu için Microsoft .NET Framework'ü yükleyemez." İngilizce olmayan bir platformu hedefliyor veya .NET Framework kaynaklarını farklı bir dilde görmek istiyorsanız, .NET Framework dil paketinin ilgili dil sürümünü karşıdan yüklemeniz gerekir.
  • Microsoft Windows NT 4.0 için Service Pack 6.0a gereklidir.
  • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 2000, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows Server 2003, Windows XP
  • Kullandığınız Windows sürümü için en son hizmet paketi ve önemli güncelleştirmelere sahip olduğunuzdan emin olun. En son güvenlik güncelleştirmelerini bulmak için Windows Update sitesini ziyaret edin. Tüm .NET Framework yüklemeleri için Microsoft Internet Explorer 5.01 veya daha yeni bir sürümünü de çalıştırıyor olmanız gerekir.
Microsoft .NET Framework

İndir..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Tags
framework, indir, microsoft, net

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Microsoft Gif Max betülk Flash 2 19-09-2008 17:11:04
microsoft Value Pack Q-PS/2 grafikersin Driver' lar 0 26-07-2008 15:40:13
microsoft word ggül Windows 13 23-01-2008 21:49:37
Microsoft Windows XP Professional x64 Sürümü ve Microsoft Windows Server 2003 x64 Sür tumer Windows 0 27-06-2007 16:12:02

Kapat
Şifremi Unuttum?