Mikrofiber temizlik bezi..

Kartvizit Tasarımları - Mikrofiber temizlik bezi.. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar logoyu daha önceden yapmıştım bide kartvizit hazırlıyım demiştim hala profesyonel anlamda bi işe başlamak nasip olmadı işim yok yani kısacası bi yerlere gelebilmem için eleştri yorum bilgi ...

uguralemdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguralemdar

Öğrenci (Grafik) / Düzce

Alt 23-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar logoyu daha önceden yapmıştım bide kartvizit hazırlıyım demiştim hala profesyonel anlamda bi işe başlamak nasip olmadı işim yok yani kısacası bi yerlere gelebilmem için eleştri yorum bilgi topluyorum 1 aydan fazla oldu başlayalı. Sizinle paylaşmak istedim. Eleştirilerinizi ve hakettiysem tabikide güzel yorumlarınızı bekliyorum..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
renkleri geçişli değil de tenk renk olarak kullanmanı tavsiye ederim. mesela silups yazısını mavi "i" harfindeki damlacık noktasınıda yeşil denemen nasıl olur ? kolay gelisn
birde çapraz köşeleri oval yaparsan, hem bastırıken fazladan bıçak parası vermene değer Mikrofiber temizlik bezi..
Bu mesajdan alıntı yap
ates2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ates2005

Grafiker / Malatya

Alt 27-09-2012 #3
Aslında düşünce güzel ama renkler çok fazla karışmış bi tarafta mor bi tarafta yeşil mavi renk sayısını azaltarak daha şık tasarımlar yapabilirsin Mikrofiber temizlik bezi..
Bu mesajdan alıntı yap
photox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #4
renkler cok karısmıs alttaki yazı çok büyük ayrıca
Bu mesajdan alıntı yap
uguralemdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguralemdar

Öğrenci (Grafik) / Düzce

Alt 07-12-2012 #5
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar..
Bu mesajdan alıntı yap
miraynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraynur(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 08-12-2012 #6
aslında düşünce hoş. önceki eleştiler doğru ama herşeyden önce bende bu aralar staj ve okul sebebiyle kartvizit yaptığım için ve banada gelen eleştirler doğrultusunda uğur alemdar kim müdür mü yönetici mi danışman mı yani ben bu kişiye ulaşırken ne amaçla ulaşıcam bilmeliyim.
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-12-2012 #7
Ön kısımdaki logoyu merkezde daha ufak kullanmalısın öncelikle.
Siyah mavinin bu tonu ile hoş görünse de sektör temizlik olduğundan biraz hedeften çıkarıyor kartviziti siyah yerine kırık beyaz çok açık mavi tonlarını denemeni de öneririm.Çok daha ferah bir iş olacak ve bıraktığı etki daha pozitif olacaktır.

İsim-numara font boyutu iyi ama alt bilgi metni hem estetik hem kesim payı açısından maksimum 8pt olmalısı yeterlidir.
Ayrıca arada çizgiden kesinlike vazgeç. İlla çizgi kullanacaksan 3de1 kadar incelt ve logodaki maviyi kullanarak bütünlüğü sürdür.
İsim üzerindeki logoyu da ufaltabilirsin bundan çekinme zaten kullanıcı firma logosunu arka yüzünde rahatça görebiliyor.
Böylelikle logo ve isim-numara arasını biraz daha açıp işi rahatlatabilirsin.
Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap