Milföy, Pizza, Sigara böreği ambalaj tasarımı

Ambalaj Tasarımı - Milföy, Pizza, Sigara böreği ambalaj tasarımı ...

muzzurr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzzurr(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

bir firma milföy hamuru, pizza, sigara böreği gibi yeni çıkaracağı ürünler için ambalaj tasarımı yaptırmak istiyor fakat önüme yapılı olan çalışmalardan örnek getirdi bizimkilerde buna benzer boyutlarda olucak dedi böyle gelişigüzel ölçülerle ambalaj çalışılırmı basan yer düzenler diyor çok mantıksız geldi ne yapmalıyım yardım istiyorum:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

romanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

romanart(37)

Fotoğrafçı / Gaziantep

Alt 26-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
en iyisi yapmayın!
Bu mesajdan alıntı yap
fatma potak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatma potak(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2012 #3
Kutunun Bıcak izi yokmu peki?
Bu mesajdan alıntı yap

muzzurr(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-05-2012 #4
Kutunun Bıcak izi yokmu peki?
hiçbirşey yok meydanda henüz dediğim gibi getirdi pınarın falan olan ürünlerini aynı boyutta tasarım yapıcaz dedi budurMilföy, Pizza, Sigara böreği ambalaj tasarımı başkada hiçbirşey söylenmedi çok komik değilmi
Bu mesajdan alıntı yap
agas82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agas82

Grafiker / Muğla

Alt 30-05-2012 #5
böyle işmi olur ya ?
Bu mesajdan alıntı yap
fatma potak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatma potak(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2012 #6
hiçbirşey yok meydanda henüz dediğim gibi getirdi pınarın falan olan ürünlerini aynı boyutta tasarım yapıcaz dedi budurMilföy, Pizza, Sigara böreği ambalaj tasarımı başkada hiçbirşey söylenmedi çok komik değilmi
Oluyo böyle işler.banada hiç çalışmadığım bıçak izi olmayan kutular geliyor.kendin ölçüp çalışma yaparsın.Sonra bıcakcıya örnek is gider sanada bıcak izi yapılır.Tasarımını yerleştirirsin sonra.Yapcak başka bişey yokMilföy, Pizza, Sigara böreği ambalaj tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ewiLdarQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewiLdarQ

Grafiker / Denizli

Alt 31-05-2012 #7
Böyle işler olur tabi , müşteri elinde pantone, renk değerleri, bıçak izi ve ctp kalıpla gelecek hali yok... Anladığım kadarıyla müşteride ilk defa yaptıracak adam nerden bulsun ki.. Fatma potak arkadaşın dediği gibi bıçakçıya götürüp adamın istediği numuneyi verirsin.. Bıçakcı sana bıçak izini verir çalışmayı o bıçak izini göre yapar dijital çıktı olarak örnek verebilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap

muzzurr(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-05-2012 #8
Böyle işler olur tabi , müşteri elinde pantone, renk değerleri, bıçak izi ve ctp kalıpla gelecek hali yok... Anladığım kadarıyla müşteride ilk defa yaptıracak adam nerden bulsun ki.. Fatma potak arkadaşın dediği gibi bıçakçıya götürüp adamın istediği numuneyi verirsin.. Bıçakcı sana bıçak izini verir çalışmayı o bıçak izini göre yapar dijital çıktı olarak örnek verebilirsin..
Tabiki sıfırdan birşey olabilir ama şöylede birşey var ben kocaelide basılıcak yer belli değil büyük ihtimal istanbulda firma kendisi bastırıcakmış ben sadece tasarımı yapıcakmışım müşterinin iddası basan yer düzeltir diyor. gerçi onlarıda geçtim ambalajın arkasına yazılıcak içerik belge logoları hiçbirşeyde verilmedi ben kendi halimde takılıyorum Milföy, Pizza, Sigara böreği ambalaj tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ewiLdarQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewiLdarQ

Grafiker / Denizli

Alt 31-05-2012 #9
Peki o zaman affettim :P . arama motorlarına bahsettiğin ürünleri yazdım başına 'dondurulmuş' olarak yazarsan istediğin ambalaj görseli içerik bilgileri vs bulabilirsin..
Örnek 'dondurulmuş sigara böreği'
' dondurulmuş pizza'
'feast' var mesela buradaki örnek ve içerikleri inceleyebilirsin.. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

muzzurr(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-06-2012 #10
Peki o zaman affettim :P . arama motorlarına bahsettiğin ürünleri yazdım başına 'dondurulmuş' olarak yazarsan istediğin ambalaj görseli içerik bilgileri vs bulabilirsin..
Örnek 'dondurulmuş sigara böreği'
' dondurulmuş pizza'
'feast' var mesela buradaki örnek ve içerikleri inceleyebilirsin.. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.
teşekkür ederim incelicem yapıcam bişiler artık Milföy, Pizza, Sigara böreği ambalaj tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları