mimaki jv3 - hp 9000 epson dx7 karasız kaldım

Dijital makineler - mimaki jv3 - hp 9000 epson dx7 karasız kaldım Sponsorlu Bağlantılar iş yerinde kullanamak için 180 cm i geçmeyen bir eco solvent makina düşünüyorum etiket basacağım. 5 - 6 ay kalıcı satılık kiralık yazılarında kullanılacak makina düşünüyorum elimde 2 ...

birolbirinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

Alt 18-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iş yerinde kullanamak için 180 cm i geçmeyen bir eco solvent makina düşünüyorum etiket basacağım. 5 - 6 ay kalıcı satılık kiralık yazılarında kullanılacak makina düşünüyorum elimde 2 mt lik tam dış mekan makina var yanına kokusuz gündelik kullanım için makina alacağım mimaki jv3 hp 9000s - 8000s ve dx7 ler arasında karasızım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

edareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Dosya19

fikir...

Alt 18-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Epson Dx7 Makineyi Öneririm..Baskı Kalitesi Çok Çok iyi,Hplerin Mürekkep maliyeti ile başa çıkamazsın.Zaten birsürü 2.el sitelerde hp ve canon makine var.nedenini hiç düşündünmü?
Bu mesajdan alıntı yap

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

Alt 20-09-2013 #3
Dx7 leri bilmiyorum ama dx5 lerin gunes omru biraz zayif gerci bu alacagim ikinci makine olacak gundelik icin xaar 128 + var birde epsonlarda fiyatlar kafami karistiriyor.
Bu mesajdan alıntı yap

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Dosya19
Alt 22-09-2013 #4
Kafanın karışması için bir sebep yok,kaliteli baskı ve az boya maliyeti olsun diyorsan Epson Dx7 makine alacaksın.Dx7lerin baskı ömrü 2.5 yıl civarı gidiyor.Zaten Solvent makinan var demişsin.Yanına iç mekan kalitesinde bu tarz bir makina alman doğru bir seçim olur.Hassas işleri Epson dx7de basarsın.Ben 1.5 Yıl Önce Makinayı aldım,Baskılar ilk günkü gibi solma yok yani, ayrıca,,Piyasa fiyatının yarı fiyatına denk geldi.Firma ismi veremem Reklama girmesini istemem.Ama tanınan Bilinen Firma.
Bu mesajdan alıntı yap

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

Alt 26-09-2013 #5
bende aldığım fiyatlar içinde 2 firma arasında kararsız kaldım ama birde fuarı göreyim oradaki makineler göreyim istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Makina tavsiyesi.

Alt 27-09-2013 #6
Bende 2 sene önce fuara gitmiştim,ve eli boş dönmüştüm,Çeşit var ama fiyatlar normal fiyatlarından bile oldukça pahalıydı,sonuçta bir firma yüzbinlerce euro harcıyor fuar için.Ve haliyle Acısını makina alıcısından çıkarıyor mimaki jv3 - hp 9000 epson dx7 karasız kaldım Yinede Fuarı gez tabiki ama bu sözümü unutma..Bana hak vereceksin.

Ayrıca Bu seneki Fuarın sönük geçeceğini düşünüyorum nedeni,ise 1 ay arayla 2 fuar düzenlenecek olması,buda iki fuar için ziyaretçi kaybı demek.İkinci Fuarda iptaller yaşanacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

müşterileri ikiye böler

Alt 27-09-2013 #7
birde piyasa doydu ben tok alıcıyım bakarsın gider uygun fiyata etiket basabiliyorsa iç mekan makina alırım elimde zaten dış mekan var. uygun maliyete kasıyorum çok acelemde yok seçimlerden bir beklentimde yok. belli müşteriye çalışıyorum elde biraz birikince niyetlendim ama hem doların fırlaması hemde fuar nedeniyle herkesin makinalara hücumu fiyatlarda biraz değişikliğe gidildi gibi bir izlenim verdi bana
Bu mesajdan alıntı yap

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Alt 27-09-2013 #8
birde piyasa doydu ben tok alıcıyım bakarsın gider uygun fiyata etiket basabiliyorsa iç mekan makina alırım elimde zaten dış mekan var. uygun maliyete kasıyorum çok acelemde yok seçimlerden bir beklentimde yok. belli müşteriye çalışıyorum elde biraz birikince niyetlendim ama hem doların fırlaması hemde fuar nedeniyle herkesin makinalara hücumu fiyatlarda biraz değişikliğe gidildi gibi bir izlenim verdi bana
piyasanın doyduğuna katılmıyorum,bizim buralarda hala adamlar xaar kafa ile baskı yapmaya çalışıyorlar.Yani İstanbul hariç kaliteli makina çok az..Dolara gelince bakanımızın de dediği gibi 2 nin altına kimse düşmesini beklemesin.Zaman kaybı olur.2 bandında tutacaklar yükselir ama 2nin altına düşmez.Bizim buralarda dediğin gibi herkes fuarı bekliyor makina almak için.Tabiki seçimin de gelmesi gerek malzeme fiyatlarında gerek makina fiyatlarında artış olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

Alt 29-09-2013 #9
bazı firmalar yavaş yavaş dış cephe kaplama ya giriyorlar ve oradan baskı işine girmek istemiyorlar dış cephe işi daha tatlı para bırakıyor. kabartma harf işleri led işleri burada çok daha karlı baskı merkezleri çıktığından beri gelen baskı işleri ufalmaya başladı. ben ilçedeyim burayta gelip el ilanı dağıtan baskı merkezleri var. adam 6,5 tl den baskı yapıyor. ve sokak sokak gezip fiyar bırakınca biz küçük baskıcıları batırıyor diyebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Alt 01-10-2013 #10
bazı firmalar yavaş yavaş dış cephe kaplama ya giriyorlar ve oradan baskı işine girmek istemiyorlar dış cephe işi daha tatlı para bırakıyor. kabartma harf işleri led işleri burada çok daha karlı baskı merkezleri çıktığından beri gelen baskı işleri ufalmaya başladı. ben ilçedeyim burayta gelip el ilanı dağıtan baskı merkezleri var. adam 6,5 tl den baskı yapıyor. ve sokak sokak gezip fiyar bırakınca biz küçük baskıcıları batırıyor diyebilirim.
Ben Bu makineyi aldığımdan beri İşlerim arttı,ama tabii hemen değil 1yıl geçti aradan.insanlar tanıdı yane
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları