Mimaki jv33 160 almayı düşünüyorum

Dijital makineler - Mimaki jv33 160 almayı düşünüyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar mimaki almak istiyorum kalite olarak diğer makinalardan iyi diye duydum makina yaklaşık 20 bin euro + kdv bu para bu makine için değermi boya maliyetleri düşük diyorlar ...

knososs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

knososs

Matbaacı / Afyonkarahisar

Alt 22-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar mimaki almak istiyorum kalite olarak diğer makinalardan iyi diye duydum makina yaklaşık 20 bin euro + kdv bu para bu makine için değermi boya maliyetleri düşük diyorlar ama sizlerin bilgisine ihtiyacım var epson kafa nasıl hiç bilgim yok teşekkür ederim şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 22-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Boya maliyetlerini kullanıcılardan öğrenmeni tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

knososs

Alt 23-05-2010 #3
arkadaşlar makinayı alacağım yer diyorki epson kafa ayrı ayrı kafaların hepsi bir tek kafa üzerinde toplanmış yeni bir sistem ve m,boya maliyeti 0.80 dolar bilgisi olan var sa yazarsa çok sevinirim yada başka bu şekilde kaliteli bi makina önercek roland larda kaliteli ama boya maliyeti çok yüksek troyjet 2.50 spectra kafa nasıl sizce
Bu mesajdan alıntı yap

knososs

Alt 27-05-2010 #4
arkdaşlar kimse kullanmıyormu bu makinayı boya maliyeti yüksekmi
Bu mesajdan alıntı yap
dijitALL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijitALL

Grafiker / Muğla

Alt 05-06-2010 #5
Arkadaşlar 2008 de aldım makineyi. Bir alt modeline iş bastırtıyordum. Makine güzel, orjinal boya maliyeti çok yüksek. Ya zenginlere iş basıcan yada müşteri portfölyen kaliteli olacak. Ama boya için alternatifler var. Araştırdıktan sonra idare edecek yöntemler bulunuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
eeeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eeeo

Yrd. Grafiker / Kocaeli

Alt 16-06-2010 #6
bir yıldır mimaki cjv30 160 bas-kes kullanıyorum.çok memnunum.baskı maliyeti hp ve roland a kıyasla çok düşük.orjinal kartuşla baskı kalitesi mükemmel fakat baskı hızı biraz düşük.dökme kartuşla hız fazlalaşıyor.baskı kalitesi canlı fakat orjinal kartuş gibi değil.
Fakat benim üretimim daha çok dış mekan ve kampanya ürünlerine yönelik olduğu için işimi fazlasıyla görüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
bahadiraytekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadiraytekin

Baskıcı / Isparta

Alt 06-07-2010 #7
merhabalar mimaki cjv30 veya roland 76lık baskes almayı düşünüyorum mimaki cjv serisindeki beyaz boyanın var fakat rolandda yok beyaz boyanın renkleri canlı tutmasından başka faydası nedir. Mesela sadece beyaz boya kullanabiliyormu transfer kağıdı ile siyah renk üzerine beyaz basabiliyormuyuz. ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
canx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canx

Grafiker / Hatay

Alt 26-05-2011 #8
slm ben yenii makina aldım pehanton 181 ULA dx5 kafa kullanıyor bu makina süper baskı yapiyor koku yok boya sankii hiç kullanmıyor ben cok memnunum size tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
mimaki uzman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mimaki uzman

Baskıcı / İstanbul

Alt 07-02-2012 #9
Herkese selamlar.
Mimaki hakkında tüm konularla ilgili olarak iletişime geçebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olabilirim..
Bu mesajdan alıntı yap
eburnaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eburnaz

Webmaster / İstanbul

Mimaki bilgisi

Alt 16-02-2012 #10
Merhaba ,

Su anda 3 tane Epson Stylus Pro 4950 kullanmaktayim ancak son zamanlarda ozellikle cizgi cikarma gibi baski kalitesinde problemler yasiyorum ve tavsiye userine ozellikle Mimaki JV-33 uzerinde yogunlastim.

Surat olarak daha hizli ve teknoloji olarak daha iyi bir printer oldugunu farkindayim ama anahtar ozellikler olarak , boya tuketimi, baski kalitesi ve su anda akla gelmeyen ama karsilasilabilecek genel problemler konusunda ne tur bilgi verebilirsiniz.

Bana bu konuda verebileceginiz her turlu bilgiye acigim. Eger tecrubeniz ve bilginiz varsa fiyatlar , satis noktalari kontaklari konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

Simdiden tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları