Mimar sinana geçiş...

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Mimar sinana geçiş... ...

Mimar sinana geçiş...
StyleType isimli Üye şimdilik offline konumundadır

StyleType

Öğrenci (Grafik) / Konya

Mimar sinana geçiş...

Alt 10-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum.Yanlış açtıysam affola. Mimar sinana geçiş...
Arkadaslar düşünceleirnizi almak istyorum. Du m1upl nar üniversitesinde güzel sanatalar fakültesnde okuyorum.4 yıllık... 2.ci öğretimdeyim... yıl sonu ortalamam 3,60 ın azck üstünde, öss puanı 270civarı.. % 10 luk bölüme girdim yani 1ci öğretm harc parası yatıracğım.Mimar sinana geçiş düşünüyorum.Eğer geçiş yapmazsamda dumlupnrarda animasyonu çiftdal yapmak istiyorum..Geçiş yaparsam animasyonu çiftdal yapmadığım için çok şey kaybedermiyim?

Yada hiç düşünme mimar sinana git mi dersiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrt syr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 10-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mimar sinan a gitme bence 9 yılda bir mezun veriyorlar Mimar sinana geçiş... bana göre marmara bile daha iyi mimar sinan ın yanında
Bu mesajdan alıntı yap

StyleType

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 10-08-2011 #3
Mimar sinana geçiş... gitmeyiyim mi yani??? Mimar sinan sonuçta kimsenin hayal edpte gidemediği türkiyede sayılı ünvrstyelerden birisi...
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-08-2011 #4
Bir üniversiteden ne kadar sürede mezun olup olmayacağınızdansa, o üniversitenin kalitesine ve söz sahibi olduğunu sanat dalları üzerindeki yetkinliğine, ülkesine kattığı değerlere bakmak gereklidir. Ben zamanında Marmara'da kalarak aynı hatayı yaptım, siz yapmayın derim.
Bu mesajdan alıntı yap
mrt syr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 10-08-2011 #5
ben şu an marmaradayım ve gayette memnnunum mimar sinan ında sınavlarına girdim ve neyin ne olduğunu ğördüm okulu kötülemiyorum tabiki de mimar sinan eski tabularını yıkamamış durumda hala
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-08-2011 #6
ben şu an marmaradayım ve gayette memnnunum mimar sinan ında sınavlarına girdim ve neyin ne olduğunu ğördüm okulu kötülemiyorum tabiki de mimar sinan eski tabularını yıkamamış durumda hala
Rica etsem Mimar Sinan Üniversitesinin o yıkamadığı eski tabularını bana anlatabilir misiniz?
Bu sorumu cahilliğime verin lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap

StyleType

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 10-08-2011 #7
Rica etsem Mimar Sinan Üniversitesinin o yıkamadığı eski tabularını bana anlatabilir misiniz?
Bu sorumu cahilliğime verin lütfen.
Evet... Bildiğiniz birşeyler varsa gerçekten bizi bilgilendirirseniz sevinirim..Kafamda vardı ama artık şüphe oluştu..
Bu mesajdan alıntı yap
hasana11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasana11

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-08-2011 #8
mimar sinan sadece isimden başka bişey deil
Bu mesajdan alıntı yap

StyleType

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 19-08-2011 #9
isimden başka bir şey dğeilse.... geçmek daha mantıklı o zmn...hazır ismi varken herkesn gözünü boyuyorsa...ve yinede eğitimi kalitesyse diğer ünvrstelerden... mantıklı. bence geçmek
Bu mesajdan alıntı yap
emlcnsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emlcnsu

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 24-08-2011 #10
Bencede mimar sinana gitme onun yerine eskişehir anadoluya geç daha iyidir sonuçta ikiside kafa kafaya gidiyorlar.. Ama dumlupınarda animasyona devam ederdim yerinde olsam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları