Mİmarİ Proje Paftasi

Afiş Tasarımı - Mİmarİ Proje Paftasi Sponsorlu Bağlantılar herkese meraba forumda ilk konum mimarlık öğrencisiyim. Dalgıç Okulu projem için hazırladığım konsept paftam. Pafta gerçek boyutu 70*100 cm yorumlarınızı bekliyorum...

Mİmarİ Proje Paftasi
harunk46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunk46

Hiç Biri / Kahramanmaraş

Mİmarİ Proje Paftasi

Alt 17-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese meraba forumda ilk konum
mimarlık öğrencisiyim. Dalgıç Okulu projem için hazırladığım konsept paftam. Pafta gerçek boyutu 70*100 cm
yorumlarınızı bekliyorum

Mİmarİ Proje Paftasi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aslında çalışma paşarılı ama ne yalan söliyim bu afişten bunun ne olduğunu anlayamadım nedir bir proje sanırım yada küçük gördüğüm için olabilir
dediğim gibi ben o konaklama restorant diye gösterdiklerini boru psofili zannettim benim gibi cahiller anlamaz ama bunları
Bu mesajdan alıntı yap
harunk46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunk46

Hiç Biri / Kahramanmaraş

Alt 17-12-2007 #3
aslında çalışma paşarılı ama ne yalan söliyim bu afişten bunun ne olduğunu anlayamadım nedir bir proje sanırım yada küçük gördüğüm için olabilir
dediğim gibi ben o konaklama restorant diye gösterdiklerini boru psofili zannettim benim gibi cahiller anlamaz ama bunları
:>estagfrllah
bir mimari projenin teknik anlatımı. proje jürisinde hocalara projemi anlatmak için tasarladım projenin iç ve dış perspektiflerinden oluşuyor. yorum yapmanız bile yetti benim için
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2007 #4
sanırım biraz daha büyük gördüğümde ne olduğunu anlıyacam ellerine sağlık dikkatli bakınca anlaşılıyo
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 18-12-2007 #5
fotoları biraz daha toparlasan sanırım daha hoş duracak.Ebatlar ve yerleri farklı olduğu için karmaşık gibi geldi gözüme...eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
onurgozay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurgozay

Grafiker / İzmir

Alt 18-12-2007 #6
yani şimdi mimari proje nin nasıl olduğu açısından bakarsanben birley diyemem.. afiş olarak bakarsak sanırm zaten hocalara verdiği mesaj bu afişin yerinde bi çalışma olduğunu gösteriyor.ama bizim gib bu projeye dışardan bakan biri için açıkçası yerleşim bayaa bi kafa karıştırıcı Mİmarİ Proje Paftasi boru profili eleştirisine katılıyorum ). yani olurda bu projenin hocalar dışında bi sunumu yapacak olursan bu mizanpaj pek etkili olmaz..

zevkine ve emeğine sağlık..okuldada başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
mimari proje paftasi, icin hazirladigim konsept, dalgic okulu projem, mimarlik ogrencisiyim, pafta gercek boyutu