Mimika Extreme

Logo Tasarımları - Mimika Extreme Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Ufak tefek photoshop ve çektiğim fotoğraflarla çalışmalar yapıyorum kendi çapımda. Bir arkadaşımın önerisiyle sitenize üye oldum hem faydalı olucağınıhemde şu an acil ...

Mimika Extreme
KeremOzgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KeremOzgen(30)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Dosya23

Mimika Extreme

Alt 15-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Ufak tefek photoshop ve çektiğim fotoğraflarla çalışmalar yapıyorum kendi çapımda. Bir arkadaşımın önerisiyle sitenize üye oldum hem faydalı olucağınıhemde şu an acil olan bir isteğime cevap bulabilceğimi söyledi. Sitede kendimi tanıtabileceğim bir bölüm bulamadığımdan ben kendimi tanıtamadım eğer varsa özür dilerim.

Ben ufak çaplı bir offroad klubü kuruyorum ve araçların üzerine sticker çıkartmak için bir logoya ihtiyacım var fakat bir türlü yapmayı beceremedim. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Konu:

Mimika lazcada karınca demek ve bende karınca ayaklarına offroad lastiği yerleştirip bunu güzel ve extreme bir şekilde kullanıp logo yapmak istedim yapabilecek var mı acaba ?

Mimika Extreme

Bu logodaki gibi kuru kafa yerine karınca yerleştirsek süper olur. Sorunum yüksek çözünürlükte yapamamak ve bulamamak. Elde kağıda çizicem ama onuda pcye yüksek çözünürlükte aktarabilirmiyim bilmiyorum :/

Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tugc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugc3

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

iletişime geçin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
vanhelsing47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır