mimsan ısı teknolojisi (para tasarımları :))

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - mimsan ısı teknolojisi (para tasarımları :)) Sponsorlu Bağlantılar mimsan ısı teknolojisinin tesisat ustaları için düzenlediği bir para puan kampanyası için tasarladığım para tasarımları )) ilginç olacağına inanıyorum. iyi çalışmalar:smile:...

grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 07-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mimsan ısı teknolojisinin tesisat ustaları için düzenlediği bir para puan kampanyası için tasarladığım para tasarımları mimsan ısı teknolojisi (para tasarımları :)))) ilginç olacağına inanıyorum. iyi çalışmalar:smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 09-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tebrikler.. güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-01-2010 #3
Gerçekten çok güzel olmuşlar. :artipuan: diyorum ve birşey rica etmek istiyorum. Acaba vectorel olarakta paylaşabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 09-01-2010 #4
Gerçekten çok güzel olmuşlar. :artipuan: diyorum ve birşey rica etmek istiyorum. Acaba vectorel olarakta paylaşabilir misiniz?
vectörel olarak paylaşmam mümkün değil arkadaşım. firmaya bunu kampanya paketi şeklinde proje olarak sunduk ve Türkiye geneline dağıtıldı bu paralar. İşin bedelini aldığımızı düşünürsek mümkün olmuyor. Beğenmenize sevindim yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 10-01-2010 #5
Başarılı bir çalışma olmuş ama insan gerçeğini yapardımimsan ısı teknolojisi (para tasarımları :)) şaka bir yana mükemmel bir fikir geldi aklıma sizin sayenizde paylaşım için teşekkürler başarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 30-01-2010 #6
Başarılı bir çalışma olmuş ama insan gerçeğini yapardımimsan ısı teknolojisi (para tasarımları :)) şaka bir yana mükemmel bir fikir geldi aklıma sizin sayenizde paylaşım için teşekkürler başarınızın devamını dilerim.
Aklınıza düşürdüğüm fikri paylaşırmısınız mimsan ısı teknolojisi (para tasarımları :)) acaba
Bu mesajdan alıntı yap