MINI John Cooper Works

Afiş Tasarımı - MINI John Cooper Works Sponsorlu Bağlantılar Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir....

MINI John Cooper Works
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

MINI John Cooper Works

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MINI John Cooper Works

MINI John Cooper Works

MINI John Cooper Works

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerine sağlik, ama sanki sıralama ters gibime geldi.. burada hedef arabanin durmasi için paraşüte ihtiyaç duyulmamasi olsa gerek..
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2008 #3
Sağol Volkan MINI John Cooper Works
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2008 #4
Ellerine sağlik, ama sanki sıralama ters gibime geldi.. burada hedef arabanin durmasi için paraşüte ihtiyaç duyulmamasi olsa gerek..
Evet doğru. Ben buraya yüklerken sıralamayı tersten yapmışım. Düzenleyelim hemen. MINI John Cooper Works

Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2008 #5
afiş güzel düşünülmüş durmak için paraşüt kullanan bir araç hızlıdır tamam ama farklı bir açıdan bakarsak fren sisteminin çokta gelişmemiş olduğunun izlenimini veriyor
Bu mesajdan alıntı yap

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #6
afiş güzel düşünülmüş durmak için paraşüt kullanan bir araç hızlıdır tamam ama farklı bir açıdan bakarsak fren sisteminin çokta gelişmemiş olduğunun izlenimini veriyor
bence tam tersine fren sisteminin çok güçlü olduğunu gösteriyor bize bu fotoğraflar.. son resme dikkat ederseniz, aracın durmasi için paraşüt yardimci bi etken olsa arabanın arkasinda kalmasi gerekirdi, ama burada araba paraşüte ihtiyaç durmadan hemen durabiliyor ve paraşütü önüne aliyor MINI John Cooper Works
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2008 #7
Gözünden kaçan bir ayrıntıyı belirtmek isterim. Diğer arabalar bu hızda durmak için paraşüt kullanır.

Fakat bu araba son görselde görüldüğü üzere, durduğunda paraşür öne doğru haraket eder.

Bu örneklerde görüldüğü üzere:

Grafik tasarımcıların diğer konularda da uzmanlığı olması gerektiğinin küçük bir örneğidir. Fizik kanunları...

Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2008 #8
Gözünden kaçan bir ayrıntıyı belirtmek isterim. Diğer arabalar bu hızda durmak için paraşüt kullanır.

Fakat bu araba son görselde görüldüğü üzere, durduğunda paraşür öne doğru haraket eder.

Bu örneklerde görüldüğü üzere:

Grafik tasarımcıların diğer konularda da uzmanlığı olması gerektiğinin küçük bir örneğidir. Fizik kanunları...
sanırım yanlış anlaşıldım
afişin vermek istediğini ben gayet net bir şekilde aldım zaten güzel bir afiş olduğunuda belirttim ama önemli olan benim anlamam değil burdaki ayrıntıyı ulaşılmak istenen müşteri kitlesinin anlaması ve herkesinde bu ayrıntıyı yakalayabileceğini sanmıyorum ve değişik izlenimler vereceğini düşünüyorum
buda grafik tasarımcıların konuyu sadece kendisinin ve kendisi gibi olanların algılayabileceği şekilde değilde daha ince ayrıntıları düşünerek olumsuz her algılamayı göz önünde bulundurarak çalışması gerektiğinin bir örneğidirMINI John Cooper Works
Bu mesajdan alıntı yap

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #9
sanırım yanlış anlaşıldım
afişin vermek istediğini ben gayet net bir şekilde aldım zaten güzel bir afiş olduğunuda belirttim ama önemli olan benim anlamam değil burdaki ayrıntıyı ulaşılmak istenen müşteri kitlesinin anlaması ve herkesinde bu ayrıntıyı yakalayabileceğini sanmıyorum ve değişik izlenimler vereceğini düşünüyorum
buda grafik tasarımcıların konuyu sadece kendisinin ve kendisi gibi olanların algılayabileceği şekilde değilde daha ince ayrıntıları düşünerek olumsuz her algılamayı göz önünde bulundurarak çalışması gerektiğinin bir örneğidirMINI John Cooper Works
hiç kıvırmayalim simdi MINI John Cooper Works üstüne basa basa frenlerin gelişmediğini belirtmişsiniz, hatta Volkan bey fotoğraflarin siralamalarini ters yapmişti ve ben bunu bir grafiker gözüyle değil mantiğimi yürüterek yalniş olduğunu saptadim ve ilk yorumumda nasil birşey olmasi gerektiğini açiklamiştim..
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2008 #10
bence gayet başarılı çalışmalar. bu çalışmaların hedef kitlesi sokaktaki her insan değil. reklam hedef kitle analizine göre yapılır. biz kendimizi veya sokaktaki insanı bazalmayalım lütfen. minin hedef kitlesi bun reklamı zaten algılayabilecek seviyededir. emin olabilirsiniz. ayrıca reklamda kullanılan espriye gelecek olursak. birinci ve ikinci afişte uçakların yani jetlerin uçak gemisine iniş hızını kesmek için kullandıkları paraşütü koşmuşlar. çünkü aracın hızını vurgulamak istemişler. sonuncuda ise uçağı durdurmak için gerekli bu paraşütün bu araç için gerekli olmadığını çünkü etkili bir firen sistemine sahip olduğunu vurgulamışlar. bence gayet başarılı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cooper, john, mini, works