Minik grafikerden bir çalışma

Serbest Çalışmalar - Minik grafikerden bir çalışma Sponsorlu Bağlantılar Evet Degerli Grafiker Arkadaslarım Bu Çalısma Benim Değildir Fakat Bu Çalısmanın Sahibi Aramızda Bulunan Küçük Bir Kardesimizdir Deneme İçin Yapmasını Ben Söyledim Ama Siteye Ver Dedigimde Vermek İstemedi ...

meda_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meda_x

Grafiker / Tokat

Alt 10-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet Degerli Grafiker Arkadaslarım Bu Çalısma Benim Değildir Fakat Bu Çalısmanın Sahibi Aramızda Bulunan Küçük Bir Kardesimizdir Deneme İçin Yapmasını Ben Söyledim Ama Siteye Ver Dedigimde Vermek İstemedi Şimdi Sizlerden İstegim Bunu Yorumlayarak Kardesimiz Kulagını Küpe Edinebilinecek Bilgileri Yansıtmanızdır Ki Biraz Olsun İşi Ciddileştirsin. Bu Çalısmaya Yapılacak Her Yorumu Arkadasımız Uyguladıgı Taktirde Sizlerin Emeği İle Birşeyler Öğrenmiş Olacak Neyse Fazla Uzattım Herkese Hayırlı Günler Ve Hayırlı Çalısmalar Dilerim Meda_xMinik grafikerden bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 10-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[COLOR="Red"]karttaki teli sildim
[/COLOR]

genç kardeşime şimdiden grafikerlik yolunda başarılar dilerim.
öncelikle bir kartvizit 8*5 cm olur (genelde), yazı fontları çok kaba ve de çok renk kullanışmış ayrı ayrı bu olmasın
logo çok fazla büyümüş biraz ufalsın tel kısmıda hizalı ve 8punto olmalı fontuda sade olmalı..

nacizane görüşlerimdir iyiakşamlar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-02-2008 #3
Teşekkürler O Benim Sagol Fatih Abi Beni Rezil Ettin Minik grafikerden bir çalışma)Minik grafikerden bir çalışma)Minik grafikerden bir çalışma) Ama Yorumlarınız İçin Çok Teşekkür Ederim Bahtınur Ablacım Ben 2 Güne Buradan İyi Bi Ögrenip Yapıp Verecektim Ama Olsun İyi Oldu Hatalarımı Ögrendim Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
meda_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meda_x

Grafiker / Tokat

Alt 10-02-2008 #4
Rezillik olarak algılama barıscım ögrenmen için hatalarını görmen gerek
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
minik, grafikerden, bir, alma