Minimum masraf ile bardak baskısı yapmak istiyorum

Baskı - Minimum masraf ile bardak baskısı yapmak istiyorum ...

burak8989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak8989

Baskıcı / Ağrı

Alt 11-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli bilgidaşlar merhaba.
Uzun zamandır kafamda düşündüğüm bir plan için yardımlarınıza ihtiyacım var.

Evimin kullanılmayan bir odasını, bardak baskısı yapmak için kullanmayı düşünüyorum.
Bu konudaki cahilliğim ve bilgisizliğim yüzünden, piyasadaki para avcılarına paramı kaptırmak istemediğim için, buradan daha samimi yardımlar alacağıma inanıyorum, para kolay kazanılmıyor.. Minimum masraf ile bardak baskısı yapmak istiyorum

2-3 gündür internetten yaptığım araştırmalar neticesinde bana lazım olan alet/edevat listesini şu şekilde oluşturdum.

+ Süblimasyon baskı aleti ( bardak için olanı )
+ Yazıcı ( ! ? )
+ Transfer kağıdı
+ Bardak
+ Çaba..

Takıldığım en büyük kısım yazıcı konusu.
Yazıcı seçimini nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Normal mürekkepler ile olmadığını anladım bu hususta kafama takılan sorular şöyle. ( bunlara internette cevap bulamadım )

+ Transfer kağıdı bütün yazıcılarda kullanılabiliyor mu ?

+ Bitmeyen mürekkepli standart bir yazıcıya Süblimasyon mürekkep koyarak transfer kağıdında baskı yapabilir miyim ?

+ Bütün yazıcılarda süblimasyon mürekkebini kullanabilir miyim ?

+ Süblimasyon mürekkeplerinin 4'lü set veya 6'lı setleri var hangisini kullanmam gerekir ?

+ Yukarıdaki setlerden hangisi olursa olsun, aylık 50-60 bardak bastığımı varsayarsam ne kadar sürede yenilerini tedarik etmem gerekir ?

Sorularım biraz uzun oldu fakat konuyu dağıtmamak amacıyla hepsini aynı anda sormaya gayret ettim.
Son olarak, minimum maliyetle nasıl bir sistem toplamam gerekir.. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları