Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yorum ve eleştirileri bekliyorum...

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 10-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum ve eleştirileri bekliyorum Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 10-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık Hasan Bey Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması Naçizane bir eleştirim olacak :angel:
Sağ taraftaki sayfada fotoğrafların kenarlarını elime makas alıp kesesim geliyor, makas izini anımsatıyor. Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması Aslında biraz daha ince olabilirmiş gibi geldi.Ama renkleri çok beğendim karmaşa yaratmamış.
Tekrar elinize sağlık Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 10-09-2011 #3
Elinize sağlık Hasan Bey Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması Naçizane bir eleştirim olacak :angel:
Sağ taraftaki sayfada fotoğrafların kenarlarını elime makas alıp kesesim geliyor, makas izini anımsatıyor. Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması Aslında biraz daha ince olabilirmiş gibi geldi.Ama renkleri çok beğendim karmaşa yaratmamış.Eline sağlık Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Naçizane eleştirin için teşekkürler nilgün hanım :lol: Dediğiniz gibi biraz inceltmem de yarar olabilir. Renkler konusunda kurumsallığından çıkmak istemedim, amacıma ulaşmışım o zaman Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması Tekrar teşekkürler :P
Bu mesajdan alıntı yap

niLqün.672

Alt 10-09-2011 #4
Rica ederim Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Birde sorum olacak Beygaz logosu alıntı mı? Yani size ait değil dimi?
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 10-09-2011 #5
Rica ederim Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Birde sorum olacak Beygaz logosu alıntı mı? Yani size ait değil dimi?
Bana ait değil beygaz büyük bir firma zaten, Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması benim yaptığım firmanın sahibi ise beygaz anlaşmalı bir yer Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-09-2011 #6
Nilgün'nün dediklerine katılıyorum eline sağlık Hasan bende logoda takıldım başka bi doğalgaz firması logosunu andırdı ama bulamadım. (eminim logo sana ait değildir zaten).

Bir de arka sayfada demirdöküm radyatörde de logo kullansan yazı yerine bi bütünlük olur üsttekileri logolu kullanmışsın.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

niLqün.672

Alt 10-09-2011 #7
Bana ait değil beygaz büyük bir firma zaten, Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması benim yaptığım firmanın sahibi ise beygaz anlaşmalı bir yer Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Hemen hemen aynı olan bir logo daha biliyorum, o yüzden sormak istedim.Sizin yapacağınızı düşünmemiştim zaten:rofl:

Nilgün'nün dediklerine katılıyorum eline sağlık Hasan bende logoda takıldım başka bi doğalgaz firması logosunu andırdı ama bulamadım. (eminim logo sana ait değildir zaten).

Bir de arka sayfada demirdöküm radyatörde de logo kullansan yazı yerine bi bütünlük olur üsttekileri logolu kullanmışsın.
Aksa Jenaratörden bahsediyor olmalısın Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 10-09-2011 #8

Benim değil abi logo evet Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması "beygaz" bildiğim kadarıyla bilecik tabanlı ve bir çok ilde bayiisi olan bir firma sanmıyorum "ç"alıntı bir logo yapacaklarını :angel:

Radyatör konusunda da abi çok iyi bir saptama yapmışsın teşekkürler eleştirin ve yönlendirmen için :angel:

Aksa Jenaratörden bahsediyor olmalısın Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Enteresan Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

niLqün.672

Alt 10-09-2011 #9
Benim değil abi logo evet Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması "beygaz" bildiğim kadarıyla bilecik tabanlı ve bir çok ilde bayiisi olan bir firma sanmıyorum "ç"alıntı bir logo yapacaklarını :angel:

Radyatör konusunda da abi çok iyi bir saptama yapmışsın teşekkürler eleştirin ve yönlendirmen için :angel:

Enteresan Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması
Evet.Haklı olabilirsin.Herneyse o onların ayıbı :rofl: Tekrar elinize sağlık, devamını bekleriz.
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 10-09-2011 #10
Evet.Haklı olabilirsin.Herneyse o onların ayıbı :rofl: Tekrar elinize sağlık, devamını bekleriz.
Küçük bir araştırma yaptım Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.
Ortada "ç"alıntı yokmuş Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması Az daha günahlarını alıyorduk :P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları