Minyatür Isı Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarımları - Minyatür Isı Kartvizit Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yorum ve eleştirileri bekliyorum :angel:...

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 06-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum ve eleştirileri bekliyorum :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 06-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hasan hocam renklerde bi uyumsuzluk var gibi geldi logo rengi ve arka zemin rengi neden logonun renginden daha açık renk kullandın arka zeminde Minyatür Isı Kartvizit Çalışması ayrıca boynum tutldu resme bakcam diye sunumun görüş açısı biraz daha karşıya dönük olsa Minyatür Isı Kartvizit Çalışması Minyatür Isı Kartvizit Çalışması emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 06-03-2012 #3
hasan hocam renklerde bi uyumsuzluk var gibi geldi logo rengi ve arka zemin rengi neden logonun renginden daha açık renk kullandın arka zeminde Minyatür Isı Kartvizit Çalışması ayrıca boynum tutldu resme bakcam diye sunumun görüş açısı biraz daha karşıya dönük olsa Minyatür Isı Kartvizit Çalışması Minyatür Isı Kartvizit Çalışması emeğine sağlık
Eleştirin için teşekkürler emrah renk konusunda; İlginç bir dialog yaşamıştım kartvizit konusunda...
Müşteri: Hasanım ya aç biraz daha rengi, Ben: böyle nasıl abi ! Müşteri: Hah Hah tamam işte bu renk çok güzel.. Ben: e abi logoda deseydin bari böyle yapardık.. (antetliden, tabelaya o renkte logo kullanıldı) Müşteri: Olsun olsun onuda değiştiririz bi ara Minyatür Isı Kartvizit Çalışması Seviyorum bu müşterimin tavırlarını.. :rofl:

Sunum konusunda hocam hazır mockup vardı hiç kasmadım desem yeridir, koydum geçtim Minyatür Isı Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-03-2012 #4
Isıtmadan sonra bi tık boşluk gerekli, sistemleri kelimesi hepsi için mi geçerli yoksa sadece doğaz mı, eline emeğine sağık Hasan kardeşim. Minyatür Isı Kartvizit Çalışması

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 06-03-2012 #5
Isıtmadan sonra bi tık boşluk gerekli, sistemleri kelimesi hepsi için mi geçerli yoksa sadece doğaz mı, eline emeğine sağık Hasan kardeşim. Minyatür Isı Kartvizit Çalışması
Abi eleştiri için teşekkürler bi tık boşluk unutmak çok güzel bir duygu :rofl: Sistemleri konusunda öyle geldi bilgi bende işledim Minyatür Isı Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-03-2012 #6
Abi eleştiri için teşekkürler bi tık boşluk unutmak çok güzel bir duygu :rofl: Sistemleri konusunda öyle geldi bilgi bende işledim Minyatür Isı Kartvizit Çalışması
Haklısın bazen minicik bi boşluk insanın etrafındaki doluluğu gösterir, saygılar kardeşim. Minyatür Isı Kartvizit Çalışması

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 06-03-2012 #7
Eleştirin için teşekkürler emrah renk konusunda; İlginç bir dialog yaşamıştım kartvizit konusunda...
Müşteri: Hasanım ya aç biraz daha rengi, Ben: böyle nasıl abi ! Müşteri: Hah Hah tamam işte bu renk çok güzel.. Ben: e abi logoda deseydin bari böyle yapardık.. (antetliden, tabelaya o renkte logo kullanıldı) Müşteri: Olsun olsun onuda değiştiririz bi ara Minyatür Isı Kartvizit Çalışması Seviyorum bu müşterimin tavırlarını.. :rofl:

Sunum konusunda hocam hazır mockup vardı hiç kasmadım desem yeridir, koydum geçtim Minyatür Isı Kartvizit Çalışması
emeğine sağlık hasan hocam Minyatür Isı Kartvizit Çalışması saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
srpsyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srpsyn(28)

Yrd. Grafiker / Eskişehir

Alt 08-03-2012 #8
bende böyle sunum yapmak istiyorum yapamıyorum :/

eline sağlık arkadaşım emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 08-03-2012 #9
bende böyle sunum yapmak istiyorum yapamıyorum :/

eline sağlık arkadaşım emeğine sağlık..
Öncelikle teşekkürler..

Sunum için ise gogıl amcamda bir sürü hazır mackuplar var, bulabilirsin ordan Minyatür Isı Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap