mirro çıkış alamıyorum

Freehand - mirro çıkış alamıyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben kart tasarımı yaptım fakat yazıcıdan mirror cıkış alamıyorum yarında işi vermem lazım napcaz yaw:sweating Belltech Business Card Designer Pro)yaptım tasarımı nolur bi yardım ediverin...

mirro çıkış alamıyorum

mirro çıkış alamıyorum

Alt 18-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben kart tasarımı yaptım fakat yazıcıdan mirror cıkış alamıyorum yarında işi vermem lazım napcaz yaw:sweatingmirro çıkış alamıyorumBelltech Business Card Designer Pro)yaptım tasarımı nolur bi yardım ediverin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 18-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ACİL Başlıklı mesajlar yasaktır. Kısa bir süre bu tarz mesajların başlıkları tarafımızca değiştirilecek, daha sonra bu tarz mesajlar silinecektir.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-06-2008 #3
pardon yeni uyeyim, kuralları tam bilemiyorum bi dahaki sefere daha dikkatli olurum...
Bu mesajdan alıntı yap

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 18-06-2008 #4
Yazıcıdan çıkışı almak için Freehand programını mı kullanıyorsun?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-06-2008 #5
Freehand den alsam farketmiyor, yazıcım hp laserjet M 1522 NF ,crossları fln herşeyi ayarladım bi tek kalıpa ters koymam lazım. Ters baskı yapamıyorum aydınger kağıdına , acaba yazıcıdamı bi porblem war veya kayıt fln mı yanlış yapıyorum. Tiff, pdf fln iyice kafam karışdı bana FreeHand MXa 'da adım adım nası cıkış yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilirmisinz acaba teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 18-06-2008 #6
ceycen; benimde başıma böyle birşey gelmişti. Büyük bir ihtimalle yazıcının ayarları ile ilgili problemin. Durumun acil olması sebebiyle benim başıma geldiğinde yaptığım şekilde dene bence. Sonra yazıcının ayarlarıyla ilgilenirsin. Ben o an şu şekilde programda ters çevirerek almıştım çıkışı.
mirro çıkış alamıyorum

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-06-2008 #7
Hocam çok teşekkür ederim ,halletim en sonunda ,aydinger de bi sorun olmadan matbaamda kesim yapabiliyorum istediğim gibi allah razı olsun...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil, alamıyorum, çıkış, mirro