Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)

Dünyadan Afiş Örnekleri - Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın) Sponsorlu Bağlantılar (alıntıdır)...

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

(alıntıdır)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence yanlış bir strateji olmuşMiss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2009 #3
Bence yanlış bir strateji olmuşMiss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)
Biraz daha açarmısın yanlışlığı?... ben sevdim bi erkek olarak.. acaba kadın erkek bakış acısı farklılığı mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-02-2009 #4
Tamamen erkek bakış açısıyla yapılmış bence Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)
Bu mesajdan alıntı yap

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #5
Biraz daha açarmısın yanlışlığı?... ben sevdim bi erkek olarak.. acaba kadın erkek bakış acısı farklılığı mı?
Sonuçta kadın bir ürün alırken kendini iyi hissetmek ister. Mesela fontodeni kusur kapatmak için alır ama genelde fontoden reklamlarında hiç sivilceli yüzlere değilde cillop gibi yüzlere sürülür. Birde mesela Epilasyon aleti satılır ondada cillop gibi bacak kullanılır burda tersi olmuş ondan öyle geldi sanırım ama belkide böylesi daha etkili olur:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
budabua isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budabua

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2009 #6
reklamın biraz itiliciği var sanırım. bu şekilde reklamı bulunan
bir ürünü almak için hiç bir bayanın can atacağını düşünmüyorumMiss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-02-2009 #7
Konuya en doğru bakış açısının Onur arkadaşımıza ait olduğunu söylesem savunduğunuz konuları bir kere daha düşünmenize sebep olabilirmiyim acaba... Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)

Ayrıca çokta güzel bir espri var çalışmalarda. Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #8
Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın) bence çok esprili bir reklam olmuş Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)
alımı bayanlar tarafından pek olmayabilir ama yine de farklı bir strateji Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın) belki de erkekler eşlerine alır :P tabi o ürünü eşine verdiği zamanki eşinin tepkisi "terlik fırlatmak, saçını çekmek, çimdik atmak" gibi eylemler daha da görülmeye değerdir bence =)
Bu mesajdan alıntı yap

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #9
Volkan bey Onur arkadaşımızın bakış açısını beğenmeniz çok normal ikinizde erkeksiniz çünküMiss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın) :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-02-2009 #10
Volkan bey Onur arkadaşımızın bakış açısını beğenmeniz çok normal ikinizde erkeksiniz çünküMiss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın) :angel:
Ben Onur un fikrine göre değil çalışmanın anlatmak istediğine yorum yapmıştım. Onur ile aynı fikirde olmamız ise afişteki anlatılmak istenileni net algılamak ile ilgili bir durumdur. Miss Epil: Ladies please use (bayanlar lütfen kullanın)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bayanlar, epil, kullanin, ladies, lutfen, miss