Miss Molly İllüstrasyon çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - Miss Molly İllüstrasyon çalışmam ...

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop 7 de pen tablet ile çizdiğim bir illüstrasyon çalışmam.. :angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 04-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Saçlar güzel olmuş,genel olarak başarılı tebrik ederim.Sadece gözüme takılan eldiven hissi pek olmamış elin kıvrılma bükülme durumunu yansıtıcak katlamalar gölgeler olsaymış çok daha şık ve etkili olurdu emeğine sağlık yorgunella .
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #3
tebrik ederim çok zamandır çalışmalarınızdan uzak kalmıştık... ufak bi eleştirim olucak; kuşak bölümünde sanki biraz aceleci davranmış gibisiniz ve sol el baş ve işaret parmağının olduğu bölümde sorun var gibi...başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #4
Saçlar güzel olmuş,genel olarak başarılı tebrik ederim.Sadece gözüme takılan eldiven hissi pek olmamış elin kıvrılma bükülme durumunu yansıtıcak katlamalar gölgeler olsaymış çok daha şık ve etkili olurdu emeğine sağlık yorgunella .
Teşekkür ederim Filiz. açıkçası ben de aynı fikirdeyim. eldiven yapsammı yapmasammı diye düşündüm yaptım ama biraz özensiz oldu sanırım.. teşekkür ederim.

tebrik ederim çok zamandır çalışmalarınızdan uzak kalmıştık... ufak bi eleştirim olucak; kuşak bölümünde sanki biraz aceleci davranmış gibisiniz ve sol el baş ve işaret parmağının olduğu bölümde sorun var gibi...başarılar dilerim...
grafikerkartal yorumunuz için teşekkür ederim.. insan çizerken sürekli baktığı için hata görme oranı gitgide düşüyor. eleştiriniz için de teşekkür ederim dikkate alıp gerekli düzenlemeleri yapacağım..
Bu mesajdan alıntı yap
semadedim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semadedim

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #5
ellerine sağlık çok güzel olmuş arkadaşlar görünenleri söylemiş tekrarlamaya gerek yok
bir şey eklemek istiyorum göğüs kısmında askıyı bağlayan yerde bi problem varmış gibi geldi bana
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2009 #6
gayet güzel bir çalışma tebrikler sadece belde ki kuşak elbiseyle uyumsuz olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #7
Canım seni yeniden aramızda görmek çok güzel üstelik böyle güzel bir çalışmayla görmek daha da güzel.Saçlar çok hoşuma gitti emeğine sağlık canım...
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #8
Zeynepnur güzel bir çalışmayla aramıza döndüğüne çok sevindim canım. Çok hoş olmuş arkdaşlarında belirtiği ufak tefek hatalar var onlarıda düzelticeğini yazmışsın zaten. Eline sağlık Miss Molly İllüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #9
Şu alanda sıkıntılı bir anatomi sorunu var..

Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 04-06-2009 #10
güzel bir çalışma olmuş,özellikle yüz kısmı çok hoş eline sağlık yorgunella
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları