miss

İllüstrasyon Çalışmaları - miss Sponsorlu Bağlantılar illustrator...

miss
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

miss

Alt 04-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

miss

miss

illustrator
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Illustrator programında bu denli üretken olmanız hem sizin hem forum adına hoş bir güzellik. miss
Çalışma ile ilgili olarak ilk dikkatimi çeken sıkıntı, burun kısmındaki gölge oldu.
Yanlış anlamayın ama sanki bazı kısımları hızlı geçmiş ya da çok uğraşmaktan dolayı sıkılmışta bu şekilde bırakmış gibi bir izlenim hissettim. miss
Üst dudağın hafif kalın oluşu, sol gözün iris bölgesi, dişler arası boşluklar...
Verdiğiniz emek ve paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 04-01-2009 #3
the_one güzel yorumunuz için sağolun.1-2 saat uğraşabildim ilk defamisso yüzden fazla detaya giremedim istediğim gibi yine.sol tarafta gözde özellikle değşiklik oldu sonradan farketmemişim blurluk verdiğim için oldu.yorumlarınız önemli benim için asla yanlış anlamam.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

:)

Alt 04-01-2009 #4
güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık miss
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 04-01-2009 #5
Dikkatimi ilk çeken dişler arasındaki boşluklar oldu...Onun dışında harika bir çizim olmuş...Çalışmalarınızı takip ettiğim kadarıyla her geçen gün biraz daha profesyonel tarz ve çizimler deniyorsunuz ve fazlasıyla başarılı oluyorsunuz...Bu denediğiniz farklı çizim tarzı da çok başarılı olmuş, sadece üzerinde biraz daha zaman ayırmak gerekiyor o zaman inanıyorum ki daha da mükemmel olacak...Renkler, çizgiler, gölge, orantı çok başarılı bir şekilde işlenmiş, her geçen gün gerçeğe yakın Illustrasyonlar çıkıyor...Tekrar tebrik ediyorum, emeğinize sağlık Aslı abla.

Yeni başlayan arkadaşlar için gerçekten ilham heves kaynağı ve bu büyük geişim için +1 bendenmiss

Devamınıda görmek isterim.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 04-01-2009 #6
filizdmr teşekkür ederim senin de yorumuna sağlık miss
denizcm teşekkür ederim güzel yorumun içinmissoturamıyorum bi resmin başında.birini çizerken başka birşey çizmek istiyorum ama daha da uzun süre oturup özen göstericemmissayrıca uzun bir süre olamayacağım burda o yüzden biraz fazla çizim yaptım galibamissfazla da konu açtm ama miss
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
miss