MKÜ 15.Bahar Şenlikleri Amatör Afiş Tasarım

Afiş Tasarımı - MKÜ 15.Bahar Şenlikleri Amatör Afiş Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Mustafa Kemal Üniversitesi bilgisayar destekli tasarım ve animasyon ögrencisiyim bu da yaptıgım ilk afiş tasarımım öğretici yorumlarınızı bekliyorum....

ismilby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismilby

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 10-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Kemal Üniversitesi bilgisayar destekli tasarım ve animasyon ögrencisiyim bu da yaptıgım ilk afiş tasarımım öğretici yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo çok ufak kalmış.Keşke yazı ile logoyu aynı yerde (kısımda) kullansaydınız.Kullandığınız font iyi değil.Daha güzel okunması kolay türkçe bir font kullanmanız gerek.Renk uyumu iyi değil.Yazılar beyaz,zemin açık mavi.Zemini yada yazıları koyu tonlu renkler uygularsan daha iyi olur.Zeminde kullanılan figürler size mi ait (orta kısımdaki) Kırıklıklar ve problemler var.
Bu mesajdan alıntı yap

ismilby

Alt 10-05-2009 #3
Logo çok ufak kalmış.Keşke yazı ile logoyu aynı yerde (kısımda) kullansaydınız.Kullandığınız font iyi değil.Daha güzel okunması kolay türkçe bir font kullanmanız gerek.Renk uyumu iyi değil.Yazılar beyaz,zemin açık mavi.Zemini yada yazıları koyu tonlu renkler uygularsan daha iyi olur.Zeminde kullanılan figürler size mi ait (orta kısımdaki) Kırıklıklar ve problemler var.
Bende yazı fontu konusunda cok kararsız kaldım bu daha hareketlilik getirdi gibi geldi bana , renk konusunda yorumların dogrultısında düzenleme yapıcam yorumun için çok teşekkürler :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 10-05-2009 #4
evet yazı rengini daha koyu ve canlı bir ton yapmalsın.
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

ismilby

Alt 16-06-2009 #5
katılıyorum yorumlar için tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
thematrax19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrax19(27)

Grafiker / Çorum

Alt 16-06-2009 #6
biraz amatörce olmuş yazı fontu biraz daha okunaklı olursa iyi olur ve renk oyumuna dikkat et onun haricinde güzel eline emeğine sağlık MKÜ 15.Bahar Şenlikleri Amatör Afiş Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 16-06-2009 #7
bahar şenliği afişi fakat ne olacak; aktiviteler, organizasyonda yer alacaklar, hatta varsa sponsorlar.. hiçbirine yer vermemişsiniz, bunların dışında bence tek renk yerine bir kaç renk daha hoş ve cıvıl cıvıl bir görüntü oluştururdu.
elinize sağlık, başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

ismilby

Alt 16-06-2009 #8
bahar şenliği afişi fakat ne olacak; aktiviteler, organizasyonda yer alacaklar, hatta varsa sponsorlar.. hiçbirine yer vermemişsiniz, bunların dışında bence tek renk yerine bir kaç renk daha hoş ve cıvıl cıvıl bir görüntü oluştururdu.
elinize sağlık, başarılar.
Bu organızasyon program acıklanmadan once hazırlanmıs taslaktı program acıklandıktan sonra arkadasların yorumları dogrultusun da yenı den duzenledı ama suan elimde olmadıgı için koyamadım en yakın zamnda yenı halini yukleyecegim söz ..:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap