MM Media ® | Yorum Yaparmısınız ?

Logo Tasarımları - MM Media ® | Yorum Yaparmısınız ? ...

zeyn0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeyn0

Yrd. Grafiker / Malatya

Dosya15

Alt 08-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Media Şirketine Ait Yapılmış Logodur . Tabikii Şirket İsmi Uydurmadır . Yorum Yaparsanız Sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deli_divane7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deli_divane7

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
renk kullanımı yanlış medya şirketinden çok güzellik merkezi logosunu andırıyor
Bu mesajdan alıntı yap
koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 08-04-2013 #3
Öncelikle iyi çalışmalar diliyorum.Logonuz için yapacağım 1. değerlendirme "renk" konusu olacak.

Bu konuda dürüst olarak logoyu ilk gördüğümde gözlerimi kısmak zorunda kaldığımı söyleyebilirim.Bu da renk tercihlerinin veya ton kullanımının yanlış olduğu anlamına geliyor.Yani ilk olarak bir medya şirketinin yapısına ve ciddiyetine uygun renkleri tercih etmelisiniz.

Ayrıca logonun vermek istediği mesaj maalesef ifade edilememiş.Yani çizmiş olduğunuz vektöre bir anlam yükleyemedim.Bu noktada M-M harflerinden uygun bir vektörel çizim yapabilirsiniz diye düşünüyorum.Zaten bu önerileri dikkate alarak yeniden çalışırsanız ortaya daha başarılı bir çalışma çıkacağına inanıyorum.

Kolay gelsin... MM Media ® | Yorum Yaparmısınız ?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-04-2013 #4
Öncelikle hevesinizi ve yaratma içgüdülerinizi anlayabiliyorum. Fakat olmamış. Logo tasarımına uygun bir çalışma olarak göremiyorum. Bir önceki konunuz da benzer bir uygulama yapmıştınız. Tekrarlamaya başladığınız zaman farklı çalışmalara yönelmelisiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
Byexe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Byexe(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2013 #5
daha çok bir alışveriş mağazası logosuna benzemiş yani bende öyle canlandı MM Media ® | Yorum Yaparmısınız ? güzel olmuş renklerle biraz oyna birde o ortaki mm veya ne gelicekse persfective verirsen hoş olur gibi ortalarınıda parlat. renk olarak yuvarlak içinde kare kare renk değişmesi uygulayabilirsin belli bir yere kadar diğer kısımda sabit bir renk olur bir efect vermiş olursun ne bilim takıl kafana göre MM Media ® | Yorum Yaparmısınız ?
Bu mesajdan alıntı yap